Facebook Google+ Twitter

Dzięki poszukiwaniom Iwony Wieczorek, szanse na odnalezienie mają inni zaginieni

Wiele ostatnio się mówi i pisze o Iwonie Wieczorek, niektórzy mają za złe to że pisze się o Iwonie, a o innych zaginionych zapomniało. Nieprawda, wszyscy są szukani i odnajdywani po latach.

Sprawa Iwony, przy okazji pozwala odnaleźć innych. Rodzina chciałaby odnaleźć zaginionego bliskiego w jak najlepszej formie, ale bywa różnie, tak jak odnaleziony zaginiony po 4 latach. Wyłowiono jego zwłoki w zatopionym samochodzie.

Tomasz Wołowicz był poszukiwany od 11 lat, a jego matka Bożena jest pełna nadziei odnalezienia syna. Michał Masztafiak, również jest poszukiwany, jego mama Małgorzata też czeka na szczęśliwy finał. Joanna Surowiecka, od wielu lat jest poszukiwana, na razie bez wieści. Jest wielu, wielu innych ale nie jestem w stanie zrobić pełnej listy.

Niedawno wklejałem apel z adresem ITAKI. Jeżeli ktoś ma chwilę czasu, może rzucić okiem na tysiące poszukiwanych ludzi. 2 miesiące od zaginięcia Iwony to jest początek poszukiwań, nie chcę nikomu odbierać nadziei, ale czasami ludzi szuka się latami i znajdują się bez uszczerbku na zdrowiu. Najważniejsze to jest to żeby zaginiony chciał dać się odnaleźć, jeżeli zaginął z własnej woli - Powodzenia dla wszystkich poszukujących.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

gość
  • gość
  • 16.12.2011 10:02

Joanna Surowiecka została już odnaleziona, a sprawcę zabójstwa jej aresztowano.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.