Facebook Google+ Twitter

Dzielili się tym co najcenniejsze - krwią

W niedzielę w siedzibie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sieradzu, chętni mogli oddać to co każdy z nas ma najcenniejszego, czyli krew. Jak co roku w okresie wakacyjnym w szpitalach brakuje krwi do operacji.

Logo Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa / Fot. Piotr AndrzejakLekarze zwracają się z prośbą do ludzi z prośbą o oddawanie krwi, gdyż brakuje jej do operacji, ratujących ludzkie życie. W okresie wakacyjnym zdarza się więcej wypadków komunikacyjnych, po których niezbędne są operacje ratujące zdrowie i życie ludzi. W niedzielę tym bezcennym płynem dzielili się chętni w siedzibie OSP w Sieradzu.

Chętni, mogą zgłaszać się też w każdy wtorek i piątek od godz. 8.00 do sieradzkiego szpitala, gdzie w punkcje krwiodawstwa będą mogli oddać krew. Będzie to tez możliwe 22 lipca w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu przy ul. Grzesika i Piwnika, od godz. 9.00 i w dniu 29 lipca na placu przed Urzędem Miasta, gdzie od godz. 10.00 będzie stał ambulans z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oby jak najwięcej Klubów Honorowych Dawców Krwi organizowało podobne akcje!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.