Facebook Google+ Twitter

Dzień Babci i Dziadka w Centrum Nauki Kopernik

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-01-21 10:32

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Centrum Nauki Kopernik w Warszawie przygotował ciekawe atrakcje dla seniorów. Z pewnością zainteresują one osoby, które chcą te dni spędzić w niebanalny sposób.

 / Fot. plakat CNK22 stycznia z okazji Dnia Babci i Dziadka Centrum Nauki Kopernik zaprasza seniorów (wraz z wnukami) na specjalne zwiedzanie eksponatów pod opieką animatorów - przewodników. Każda grupa odwiedzi wystawę czasową "Wszystko gra", gdzie będzie można pograć na różnych instrumentach. Na babcie, dziadków i wnuków czekają też warsztaty "Przepis na życie", podczas których będzie tworzona rodzinna księga mądrości.

CNK poleca również projekcje filmów "Jestem seniorem, jestem szczęśliwy" w reżyserii Davida Zaleskiego i Varvary Frol, które pokazują pozytywne emocje, wyzwalane przez aktywność i społeczne zaangażowanie. / Fot. Ewa Krzysiak

Na pokazy i warsztaty można wejść przez cały dzień w godz. 9.00 - 18.00. Grupy będą się zbierać co pół godziny. Bilet do CNK dla seniorów "65+" (do którego dołączony będzie kupon uprawniającydo kupienia kawy za 5 zł w kilku wybranych pobliskich kawiarniach) będzie można kupić w specjalnie wyznaczonej kasie w cenie 16 złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

W Dzień Babci i Dziadka można się fajnie zabawić i poeksperymentować w Kopeniku

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.