Facebook Google+ Twitter

„Dzień bez traumy” w warszawskim Teatrze Kamienica

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-10 17:21

18 stycznia w Teatrze Kamienica odbędzie się „Dzień bez traumy”. W myśl zasady „ucząc-bawić” setka dzieci z Warszawy i okolicznych miejscowości na Mazowszu, obejrzy spektakl, a także weźmie udział w warsztatach aktorskich, scenicznych oraz plastycznych.

 / Fot. .O godzinie 10:00 najmłodsi obejrzą spektakl Trzy świnki i wilk. Jest to zabawna, uwspółcześniona wersja prastarej historii o losach rodzeństwa – trzech świnek o bardzo różnych charakterach, które nieustannie się kłócą.
Bohaterami bajki są: Bank - pracowity ale skąpy, rozpoetyzowana i bałaganiarska Pink oraz Pak, która jest łakomczuchem i bez przerwy coś podjada. Ciągłe niesnaski głównych bohaterów wykorzystuje wilk, który snuje plany porwania świnek. Czy trzem świnkom uda się odzyskać wolność i pokonać wilka? Jak potoczą się losy niesfornego rodzeństwa? Zobaczycie.

Po spektaklu, dla dzieci zostały zaplanowane warsztaty aktorskie, sceniczne oraz plastyczne, podczas których będą mogły przyjrzeć się zabawie ze światłem, dźwiękiem, zapoznają się z technikami malarskimi. Będą także mogły poczuć się jak prawdziwi aktorzy, występując na scenie i biorąc udział w scenkach rodzajowych.

Po warsztatach uczestnicy „Dnia bez traumy” otrzymają paczki ze słodyczami
i materiałami plastycznymi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.