Facebook Google+ Twitter

Dzień Dobrych Wiadomości: słońce przebijało się zza chmur

Dziś Redakcja, autorzy i czytelnicy Wiadomości24.pl obchodzą Dzień Dobrych Wiadomości. Jako że należy się cieszyć z drobiazgów, przeczytajcie, czym pozytywnie zaskoczył mnie dzisiejszy dzień.

Kwiaty. / Fot. Agata PańczykPodążając za epikurejską myślą carpe diem - chwytaj dzień, ciesz się chwilą - proponuję zachwycić się jesiennymi promieniami słońca. W dwóch ostatnich dniach na terenie całej Polski wystąpiły silne opadu deszczu. Dzisiejszy poranek i południe były bardzo pogodne. Nie tylko w Zabrzu, także w większości regionów naszego kraju mogliśmy cieszyć się piękną, jesienną pogodą.

Zabrzański zachód słońca. / Fot. Agata PańczykPark Jana Pawła II w Zabrzu (boisko do piłki nożnej). / Fot. Agata PańczykJuż wczoraj wieczorem, po dwóch ulewnych dniach w Zabrzu zagościło słońce. Z niemałą przyjemnością obserwowałam promienie słońca, które padały na mokrą nawierzchnię drogi. Miałam również możliwość zobaczenia zachodu słońca - może nie jest to najpiękniejszy widok, jaki przyszło mi oglądać w życiu, lecz na pewno sprawił ludziom wiele radości. Stęsknieni mieszkańcy wreszcie mogli wyjść pospacerować, a Park Jana Pawła II - mimo że na boiskach stała woda - powoli zapełniał się miłośnikami sportu.

Właśnie wysłuchałam prognozy pogody, która nie jest optymistyczna - w ciągu najbliższego tygodnia czekają nas silne opady deszczu. Tym bardziej cieszę się, że 8 września wykorzystałam piękną pogodę.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Potwierdzam zeznania świadka!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.