Facebook Google+ Twitter

Dzień Dziecka. Jakich prezentów oczekują dzieciaki?

Dzień Dziecka bez prezentu się nie liczy. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać, bo w zalewie zabawek w sklepach dla dzieci, można się nieco pogubić, zwłaszcza gdy na bieżąco nie śledzi się "zabawkarskich trendów".

 / Fot. PAPChomiki Zuzu, interaktywne zwierzątka, lalki Barbie, klocki Lego, hulajnogi, miniquady...? A może coś całkiem innego? Może nadal cieszą: piłki, książki, zabawki do piasku?

Co kupuje się dzieciom, by były zadowolone z prezentu?

Liczymy na podpowiedzi naszych czytelników!

Wpiszcie w komentarzach, co kupowaliście na prezent w Dniu Dziecka? A może czytają nas dzieci i też napiszą swoją opinię? Będziemy mieć wtedy informację z pierwszej ręki i tym, którzy zakup prezentu mają jeszcze przed sobą, ułatwimy zadanie ;-)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

"Wagary od przedszkola" - cały dzień od świtu do zmierzchu razem. ZOO, spacer, lody, zgoda na 1 "koszmarek" (zabawka z automatu po wrzuceniu 5 zł), wymarzony kapelusz jak mamy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Mariusz przypomniał mi swoją babką jak mój tata, który przypalał nawet wodę na herbatę, upiekł nam kiedyś gofry. Do dziś pamiętam ich smak. Nigdy nie jadłam lepszych...

Komentarz został ukrytyrozwiń

hmmm, upiekłem babkę ze specjalna dedykacją, złożyłem życzenia, rozmawialiśmy - jak zwykle zresztą... - może być czy bez zabawki to raczej kiepsko wypada?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prezent nie zastąpi chwil spędzonych z dzieckiem. Może być jedynie uzupełnieniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.