Facebook Google+ Twitter

Dzień Dziecka na Lotnisku Kętrzyn Wilamowo

III Młodzieżowy Turniej Strzelecki...zakończony!W ubiegłą sobotę 1.06.2013r, w ramach Międzynarodowego Dnia Dziecka odbyła się kolejna edycja Młodzieżowego Turnieju Strzeleckiego.

W ubiegłą sobotę 1.06.2013r, w ramach Międzynarodowego Dnia Dziecka odbyła się kolejna edycja Młodzieżowego Turnieju Strzeleckiego. Wszyscy chętni do spróbowania swoich sił w typowo męskich konkurencjach licznie przybyli na lotnisko, aby wziąć udział w III odsłonie tej imprezy.
W tym roku pogoda dopisała. Ciepły, lekko wietrzny dzień sprzyjał strzeleckim konkurencjom. Młodzież gimnazjalna wraz ze swoimi niecko starszymi kolegami ze szkół średnich zmagała się z bronią pneumatyczną, łukiem oraz granatem. Mimo tak młodego wieku zawodnicy wykazali się niezwykłą celnością i precyzją, przez co konkurencja była niemała.

Wybitnych młodych strzelców było wielu, niestety wyróżnić można było tylko najlepszych. Zwycięscy zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami, oraz drobnymi upominkami. Wszystko działo się pod czujnym okiem sędziów i opiekunów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy i obserwatorzy imprezy mogli wspólnie posilić się wojskowym bigosem.

Organizatorem imprezy była Fundacja „Military Park” wspierana potencjałem Aeroklubu Krainy Jezior przy finansowy wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy strzeleckich sukcesów i dziękujemy za tak liczne przybycie.

Do zobaczenia zapraszamy za rok!

Fundacja Military Park

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.