Facebook Google+ Twitter

Dzień Dziecka na Podzamczu

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2017-05-24 09:32

Z okazji Dnia Dziecka Miasto Stołeczne Warszawa i Stołeczna Estrada zapraszają 28 maja na Podzamcze do Multimedialnego Parku Fontann. Tam o godzinie 11.00 rozpocznie się plenerowy piknik rodzinny „Warszawa Dzieciom”.

 / Fot. Radek ZawadzkiZ okazji Dnia Dziecka powstanie podwórka marzeń. Na każdym będę czekały na dzieci tematycznie dobrane gry i zabawy, konkursy oraz pokazy. Na pewno nie będą się nudzić mali miłośnicy teatru, oglądając kolorowe przedstawienia na specjalnie ustawionej na ten dzień scenie.

Nie zabraknie także atrakcji dla amatorów wozów strażackich, policyjnych, wielkich śmieciarek czy supernowoczesnych samochodów. Organizatorzy nie zapomnieli również o najaktywniejszych maluchach, których zawsze rozpiera energia – te dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach judo, lekcjach tańca albo zabawach na gigantycznych dmuchanych zamkach. W bajkowy nastrój wprowadzą najmłodszych spotkania z ich ulubionymi postaciami, a dla dzieci i rodziców dbających o środowisko, odbędą się warsztaty dotyczące m.in. prawidłowego segregowania śmieci. Dla wszystkich będą również organizowane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Szczególnie gorąco organizatorzy zapraszają na podwórko pełne energii, które jak co roku powstanie w ramach Warszawskich Dni Energii. Wydarzenie jest kontynuacją trzech poprzednich edycji i stanie się wstępem do wydarzeń związanych z Europejskim Tygodniem Zrównoważonej Energii 2017. Szczególną atrakcją tego podwórka będzie konkurs z nagrodami. Zapraszamy wszystkich chętnych na poszukiwania odpowiedzi na 10 pytań konkursowych, które znaleźć można będzie na pozostałych podwórkach.

Na Podzamczu, oprócz powyższych niesamowitych atrakcji można również zobaczyć Pawilon Artystyczny oraz podziwiać przepiękne fontanny.

Wydarzenie finansowane z budżetu m.st. Stołecznego Warszawy
Organizator: Stołeczna Estrada
Partnerzy: Warszawskie Dni Energii, Ambasada Republiki Federalnej Niemiec, Veolia, Gaz System, PGNiG Termika
Patronat medialny: Radio Dla Ciebie, Gazeta wyborcza, Co Jest Grane

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.