Facebook Google+ Twitter

Dzień Dziecka w Poznaniu - festyn na Ostrowie Tumskim

Już jutro Poznań i "Caritas" organizuje rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka.

Rodzinny festyn rozpocznie się w niedzielę o godz. 13 przy poznańskiej Katedrze. W programie zaplanowane są koncerty, widowiska artystyczne, pokazy akcji ratowniczych. Dla najmłodszych przewidziane są ciekawe zabawy, rozgrywki, malowanie twarzy. Ponadto zorganizowane zostaną konkursy oraz przejażdżka zabytkowym tramwajem.

Władze miasta za cel tego festynu uznały profilaktykę zdrowotną. Dlatego wszelkie badania i porady z zakresu badań profilaktycznych: badanie poziomu cukru we krwi, badanie poziomu cholesterolu, badanie tkanki tłuszczowej itp. będą wykonywane bezpłatnie.

Specjalnie z myślą o kobietach, umożliwione zostanie skorzystanie z mammografii oraz zasięgniecie porad z zakresu raka szyjki macicy. Chętni będą mogli również skorzystać z bezpłatnego badania słuchu.

Specjalistycznych porad udzielą m.in. ginekolog, laryngolog, dietetyk, dermatolog, ortopeda czy internista.

Każdy z uczestników, który chciałby wspomóc akcję honorowego krwiodawstwa będzie miał możliwość oddania krwi w Mobilnej Stacji Krwiodawstwa.

O godzinie 18 swój występ rozpocznie zespół Lombard. Zakończenie festynu przewidziane jest ok. godziny 20. Wszystkim zgromadzonym życzyć można miłej zabawy w rodzinnym, ciepłym gronie.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: AK


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wśród wszystkich osób, które oddadzą krew na dzisiejszym festynie rozlosowane zostaną nagrody!!Dlatego serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w tej akcji, gdyż krwi nadal jest wciąż za mało (na dzień dzisiejszy w poznańskiej stacji krwiodawstwa znajduje się 400 litrów). Największe zapotrzebowanie spowodowane jest skomplikowanymi porodami oraz wypadkami komunikacyjnymi. Dlatego Poznaniacy łączmy się i pomagajmy!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.