Facebook Google+ Twitter

Dzień dziecka w styczniu? Tylko w Sopocie!

Spotkanie z Supernianią, joga śmiechu, rozwijanie talentów, warsztaty. Impreza "Razem z dzieckiem" w sopockim SWPS stała się doskonałą okazją do dobrej zabawy dla dzieci, a dla rodziców szansą, by lepiej poznać i zrozumieć swoje pociechy.

Superniania Dorota Zawadzka podczas oficjalnego wykładu, otwierającego imprezę "Razem z dzieckiem". / Fot. Małgorzata Osowiecka7 stycznia specjalnie dla maluchów i ich rodziców Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Sopocie przygotowała bogaty program, który spełnił oczekiwania chyba nawet najbardziej wymagających gości. Już przed rozpoczęciem budynek był pełen, a na pierwszą z zaplanowanych atrakcji - spotkanie z Supernianią Dorotą Zawadzką - przybył prawdziwy tłum. Znana z programów telewizyjnych Superniania opowiadała, jak urozmaicić czas swoim pociechom i sprawić, by wspólne chwile były radosne i satysfakcjonujące dla obu stron. Nie obyło się oczywiście bez trafnych żartów Pani Doroty, a najbardziej dociekliwi, już po oficjalnym wykładzie, mogli zasięgnąć jej osobistej opinii.

Ważnym punktem programu było rozwijanie talentów i wspólna zabawa. / Fot. Małgorzata OsowieckaPodczas imprezy każdy maluch znalazł coś dla siebie. Były grupowe zabawy logopedyczne, rozwijanie twórczych talentów, gry i zabawy integracyjne przy skocznej muzyce, konkursy, fascynujące zadania z fizyki i chemii, łamigłówki detektywistyczne, warsztaty z robotami, a także joga śmiechu. Rodzice mogli wzbogacić swoją wiedzę o kształtowaniu więzi z dziećmi, zdobyć niezbędne informacje o zdrowym odżywianiu i kształtowaniu dziecięcych nawyków żywieniowych, a także dowiedzieć się, jak psychika dziecka reaguje na przekazy marketingowe i dzięki temu skutecznie chronić je przed szkodliwym wpływem przepełnionych niepożądanymi treściami reklam.

Podczas imprezy można było kupić książki dla dzieci i o dzieciach. Każdy z gosci znalazł coś dla siebie. / Fot. Małgorzata OsowieckaNa rodziców z dziećmi w tym szczególnym dniu czekali specjaliści, psychologowie, logopedzi, dietetycy i lekarze. Wśród zaproszonych byli między innymi: Stowarzyszenie "Dziecko bez Reklamy", Agnieszka Humięcka ze Stowarzyszenia Pro-Mama, Akademia Rozwoju Rodziny "Pozytywka", położna i pedagog Iwona Guć, instytut żywienia i rozwoju Eligo i Robonet. "Do współpracy zaprosiliśmy kilkunastu partnerów zajmujących się na co dzień pracą z rodzicami i dziećmi. Program został tak przygotowany, aby każdy uczestnik niezależnie od wieku mógł miło i efektywnie spędzić czas" - mówi Dorota Piekarska z sopockiego wydziału SWPS, organizatorka wydarzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.