Facebook Google+ Twitter

Dzień Dziecka w warszawskich centrach handlowych

Warszawskie centra handlowe przygotowały atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Zobacz, kiedy i gdzie możesz wybrać się ze swoim dzieckiem.

Zajęcia w Egurrola Dance Kids. / Fot. OrganizatorJuż najbliższą niedzielę, 29 maja, można wybrać się do Blue City na taneczną zabawę, zorganizowaną przez szkołę tańca dla dzieci i młodzieży Egurrola Dance Kids. Celem tego wydarzenia jest rozbudzenie u wszystkich maluchów wielkiej pasji do tańca. Impreza potrwa od 12 do 17 na poziomie +2.

Plakat / Fot. OrganizatorTego dnia odbędą się otwarte lekcje z udziałem wybitnych nauczycieli Egurrola Dance Kids. Zajęcia poprowadzą instruktorki Egurrola Dance Kids: Sylwia Kuczyńska, Patrycja Gościniak, Magdalena Mączka, Wiktoria Feder, Dagmara Stefanek i Monika Kubiczek. Zabiorą one wszystkie dzieci w świat zabaw tanecznych, pokażą podstawowe kroki, opowiedzą historię każdego tańca i pokażą jego klimat.

Dodatkowo będzie można zobaczyć pokazy dziecięcych mistrzów tańca w różnych stylach. Przewidziano również liczne konkursy i animacje taneczne. Jak podają organizatorzy: "na dziecięcych policzkach zagoszczą nie tylko uśmiechy, ale i kolorowe makijaże, a szereg słodkich niespodzianek umili czas spędzony w Blue City".

Dzień Dziecka w Blue City:
29 maja - godz. 12-17
Warszawa - Aleje Jerozolimskie 179, poziom +2

Więcej na stronie centrum handlowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dzięki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak widać dla wszystkich milusińskich, warszawskie centra handlowe przygotowały moc atrakcji. Zostawiam piąteczkę za umieszczenie wszystkich informacji w jednym miejscu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.