Facebook Google+ Twitter

Dzień Dziecka w warszawskim Teatrze Studio

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-22 15:03

1 czerwca w Teatrze Studio odbędzie się charytatywny koncert, do którego zostaną zaproszone utalentowane dzieci różnych narodowości. Gospodarzem wieczoru będzie znany aktor, Krzysztof Majchrzak, a Wiadomości24.pl objęły patronat medialny nad imprezą.

 / Fot. plakatSwój program artystyczny zaprezentuje orkiestra dęta ze Szkoły Podstawowej w Łajskach, propagującej ideę edukacji włączającej, tzn. wszystkie dzieci, niezależnie od swoich słabości, czy też wybitnych uzdolnień, orzeczeń o niepełnosprawności, czy wygranych konkursów – uczą się razem w klasach. W składzie zespołu są dzieci niepełnosprawne umysłowo oraz zdrowe.

Podczas koncertu zagra również orkiestra dęta z podobnej niemieckiej szkoły Theo-Koch Schule z Grunbergu. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na rozwój szkoły w Łajskach.

Międzynarodowy Dzień Dziecka organizowany jest przez szkołę w Łajskach wraz z nowymi przyjaciółmi szkoły: Warszawskim Teatrem Studio (duża scena i przestrzeń wystawiennicza) oraz Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie (projekt i realizacja scenografii).

W programie pojawią się między innymi: międzynarodowa orkiestra (wymienione klasy orkiestry dętej z Polski i z Niemiec), autorskie programy zaproszonych szkół obcojęzycznych (m.in. szkoła, amerykańska, rosyjska, niemiecka, Zespół szkół Lauder - Morasha), a także wystawa
prac plastycznych stypendysty Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci - autystycznego ucznia szkoły w Łajskach.

Gospodarzem wieczoru będzie aktor Teatru Studio - Krzysztof Majchrzak. Za kierownictwo artystyczne odpowiada Tadeusz Woźniak.

Bilety: 50 zł normalny, 25 zł ulgowy
Informacja Teatru Studio


Zaplanuj Dzień Dziecka w Warszawie. Przegląd imprez

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.