Facebook Google+ Twitter

Dzień Dziecka z Baśką Murmańską w Twierdzy Modlin

Święto najmłodszych zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na prezent, pomyśl o ... rodzinnej wycieczce. Wspólna przygoda, która nie nadwyręża kieszeni jest na wyciągnięcie ręki. W Twierdzy Modlin - 34 km od Warszawy.

Plakat akcji 1 czerwca uroczystą premierę będzie miał nowy, odświeżony szlak Baśki Murmańskiej - sympatycznej, białej niedźwiedzicy. Dzieci i ich opiekunowie dostaną w Centrum Informacji Turystycznej w Twierdzy Modlin karty do gry z rymowanymi wskazówkami i mapą. Wspólną przygodą będzie poszukiwanie figurek białych misiów oraz zwiedzanie tej wyjątkowej fortyfikacji, która w przeszłości pełniła rolę wojskowego miasteczka. Tego dnia na turystów czekają też bardzo atrakcyjne ceny w restauracjach, hotelach i zabytkowych obiektach do zwiedzenia. Szczegółowe informacje dostępne są na www.nowydwormaz.pl/zapoldarmo.

Szlak Baśki Murmańskiej w Twierdzy Modlin został wybrany 3. Wydarzeniem Historycznym Roku 2012 w Polsce. Posiada też certyfikat Województwa Mazowieckiego dla najlepszych produktów turystycznych w regionie. Najlepiej jednak jego jakość potwierdzają zadowolone buzie młodych odkrywców.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.