Facebook Google+ Twitter

Dzień Dziecka z książką na Mariensztacie

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-05-29 08:04

Warszawski Kiermasz Książki i Prasy zaprasza miłośników książek w dniach 29-30 maja na Mariensztat. Ciekawą ofertę zaprezentują czołowi polscy wydawcy i warszawscy antykwariusze. Nie zabraknie spotkań z autorami i nowości wydawniczych.

Warszawski Kiermasz Książki i Prasy / Fot. mat. organizatora Chociaż w PKiN zakończyły się Warszawskie Targi Książki i 55. Międzynarodowe Targi Książki, to miłośnicy literatury mogą się wybrać na Mariensztat. Tam bowiem już jutro rozpocznie się Warszawski Kiermasz Książki i Prasy. Podczas imprezy swoją ofertę zaprezentują czołowi polscy wydawcy i warszawscy antykwariusze. Nie zabraknie spotkań z autorami i nowości wydawniczych.

Wszyscy, którzy wybiorą się na Warszawski Kiermasz Książki i Prasy będą mogli zagłębić się w lekturze, odpocząć w kawiarence i posłuchać muzyki. Na scenie wystąpią uczniowie ze szkoły muzycznej przy ul. Bednarskiej, zaprezentują się grupy cyrkowców i tancerze baletowi.

W niedzielę na stoisku Wydawnictwa Media Rodzina spotkamy Józefa Wilkonia. Będzie podpisywał swoją najnowszą książkę "Nazywam się Chopin" (autorka tekstu: Alicja Zgorzeliska, ilustracje: Józef Wilkoń) oraz "Księgę dżungli" R. Kiplinga.

O godzinie 17 odbędą się wyjątkowe koncerty. W sobotę z własnym recitalem wystąpi Olena Leonenko, a w niedzielę koncert fortepianowy zagra Włodzimierz Pawlik.

Nie może zabraknąć atrakcji dla dzieci. Te, które przyjdą będą mogły wziąć udział np. w warsztatach plastycznych, konkursach, pokazach baniek mydlanych, czy w sesjach fotograficznych w stylu retro.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Polecam koncert Włodka Pawlika, na pewno będzie świetny!/5/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra akcja może zachęci dzieciaki do czytania .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.