Facebook Google+ Twitter

Dzień Kobiet. Kwiaty, diamenty i ...zegarki

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-03-05 18:24

Podobno najlepszymi przyjaciółmi kobiet są diamenty… Wszyscy wiemy, że nic nie cieszy kobiet tak jak piękne kwiaty… Znajdźmy najlepszy prezent – zegarek.

Zegarki firmy Perrelet "Diamond Flower" / Fot. www.zegarki.info.plTe z pozoru wykluczające się życzenia możemy połączyć w jednym przedmiocie, który specjalnie w tym celu został stworzony. To zegarek firmy Perrelet o nazwie "Diamond Flower” łączący w sobie zarówno subtelne piękno kwiatów i kamieni szlachetnych, przekonanie o trwałości i prestiżu wyrobu wyrażone przez diamenty oraz funkcje mierzenia czasu i dekoracji damskiego nadgarstka.

Czy o takim unikatowym czasomierzu nie należy wspomnieć w przededniu trochę zapominanego Dnia Kobiet?
Twórca marki – Abraham-Luis Perrelet znany jest w zegarmistrzowskim światku jako wynalazca automatycznego naciągu zegarka. Z tego powodu współczesna firma Perrelet, dla upamiętnienia przodka, w niektórych modelach czasomierzy stosuje na tarczy dodatkowy rotor automatycznego naciągu. Takie wysokiej klasy rozwiązanie techniczne, poprawiające znacząco działanie automatycznego naciągu sprężyny, zastosowane jest również w modelu "Diamond Flower”.

Sztuka dekoracji, dekoracyjna sztuka / Fot. www.zegarki.info.plPrzepiękny kwiat lotosu – inkrustowany najwyższej jakości diamentami, czy rubinami – umieszczony w centralnej części tarczy zegarka to nic innego jak właśnie drugi rotor - spełniający w tym przypadku niezwykle ważną funkcję użytkową. Z każdym ruchem ręki właścicielki, kwiatowy wirnik obraca się miękko i delikatnie, by dostarczyć dodatkową porcję energii mechanizmowi.

Diamenty na czarnej tarczy / Fot. www.zegarki.info.plTo unikatowe rozwiązanie techniczne, stosowane jedynie przez firmę Perrelet, polegające na umieszczeniu drugiego rotora na tarczy zegarka, dostarcza także jego właścicielce niezapomnianych doznań estetycznych. Roziskrzone diamenty rozdzielają swe blaski podczas nawet drobnego ruchu ręką ożywiając ten mechaniczny przedmiot i potwierdzając przekonanie o istnieniu duszy zegarka.

Czekolada ? / Fot. www.zegarki.info.plZarówno wirujący kwiatu lotosu jak i koperta zegarka wysadzane są diamentami o najwyższej czystości. Pasek zegarka wykonany jest z naturalnego kauczuku w kolorze białym i posiada bezpieczne oraz funkcjonalne zapięcie bransoletowe.

Diamenty, diamenty, diamenty i rubiny / Fot. www.zegarki.info.plPołączenie wykonanej w dekoracyjny sposób koperty zegarka, ze sportowym paskiem świadczy o odwadze w tworzeniu nowych modeli czasomierzy i kreatywnym stosunku do aktualnych trendów panujących w modzie kobiecej.

Te Diamentowe Kwiaty firmy Perrelet wykonywane są także w wersjach z tarczami w kolorze czarnym, czy czekoladowym a także dekorowane w indywidualny i sugerowany przez przyszłego nabywcę sposób.

Artykuł pierwotnie opublikowany na stronie diamenty
Autor: Władysław Meller

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.