Facebook Google+ Twitter

Dzień Kobiet w Akademii Fitness - na sportowo

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-12 15:02

Z okazji Dnia Kobiet Akademia Fitness przygotowała atrakcyjny program bezpłatnych zajęć. Dzięki różnorodnemu zestawowi ćwiczeń każda z przybyłych pań mogła znaleźć coś dla siebie.

Wiosennie, radośnie i sportowo - tak w trzech słowach można podsumować Dzień Kobiet w Akademii Fitness, który odbył się 7 marca. - Cieszymy się, że tak dużo pań swoje święto postanowiło spędzić aktywnie właśnie z nami. Jest to potwierdzeniem tego, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z ważnej roli, jaką w życiu odgrywa ruch. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym paniom bogatą ofertę zajęć. Dzięki ćwiczeniom fizycznym lepiej się czujemy, częściej uśmiechamy, a co za tym idzie, wszyscy jesteśmy szczęśliwsi - podkreśla Marek Armatrys, właściciel Akademii Fitness, który też osobiście składał życzenia i wręczał kwiatka (fioletowego tulipana) każdej z pań, uczestniczących tego dnia w zajęciach.
Z atrakcji przygotowanych przez Akademię Fitness z okazji Dnia Kobiet skorzystało 180 osób. Program, na który składało się 16 różnych zajęć, był bardzo zróżnicowany. Pozwoliło to uczestniczkom w ciągu jednego dnia wypróbować wiele różnych ćwiczeń i dobrać trening odpowiedni do ich możliwości. Zajęcia odbywały się w dwóch salach, przy ul. Ocickiej 4 w Raciborzu. Cykl ćwiczeń rozpoczął się od porannej, relaksującej Yogi, a zakończył intensywnym Piloxingiem. W pięciogodzinnej porcji zajęć znalazły się także: Aktywni 50+, Fit Mix, ABT, Brzuchomania, Step, Step & Shape, Drums Alive, Fitball, Zumba, Zdrowy Kręgosłup, Pilates dla Kręgosłupa, TBC, ABT i Trening Funkcjonalny.
- Dzięki uczęszczaniu na zajęcia do Akademii jestem sprawniejsza i szczuplejsza. Znalazłam tutaj odpowiednie miejsce dla siebie. W zajęciach Aktywni 50+ uczestniczę od ponad roku, 2 razy w tygodniu. Poznałam tutaj wspaniałych ludzi. Oprócz wspólnych ćwiczeń na sali, dodatkowo wymieniamy się przepisany kulinarnymi, rozmawiamy na różne tematy. To dla nas sposób na życie. Przez godzinę jesteśmy w innym świecie. Jedyną sprawdzoną metodą na zachowanie sprawności i na to, aby lepiej się czuć jest ruch, szczególnie na emeryturze - mówi z uśmiechem Teresa Sokołowska - Kurowska. Również pani Krystyna Cieniek jest zdania, że aktywność fizyczna to doskonałe lekarstwo na poprawę samopoczucia. - Od kiedy tu ćwiczę nie mam żadnych problemów z kręgosłupem, dotychczasowe bóle minęły jak ręką odjął. Oprócz uczestniczenia w zajęciach Aktywni 50 + chodzę jeszcze na „drumsy” oraz uprawiam nordic walking - mówi pani Krystyna.
- W wykonywaniu ćwiczeń liczy się przede wszystkim systematyczność. Takie dni, jak ten, to super sprawa, można zobaczyć jak wyglądają poszczególne zajęcia i wybrać te, które najbardziej nam odpowiadają. W Akademii lubię jeszcze to, że po treningu mogę spokojnie napić się kawy i porozmawiać ze znajomymi - dodaje. Pani Adriana Turlejska również ceni sobie możliwość rozmowy z innymi uczestnikami zajęć. - Uwielbiam tę niepowtarzalną atmosferę, której nie ma w żadnym innym klubie w mieście. Oprócz ćwiczeń można usiąść i porozmawiać z koleżankami. W Akademii bywam 2 razy w tygodniu. Dziś wypróbowałam Piloxing, to niezwykle energetyczne i intensywne zajęcia - przyznaje pani Adriana.
Oprócz pozytywnej dawki energii, serdecznych życzeń i uśmiechów na panie czekała miła niespodzianka. Na zakończenie zajęć organizatorzy rozdali nagrody (talony na zabiegi pielęgnacyjne oraz wejściówki do Akademii Fitness). Gospodarze zadbali o zdrowe przekąski, którymi panie mogły częstować się w przerwach między ćwiczeniami. Orzeźwiających napoi dostarczył - tradycyjnie - Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Raciborzu.
Jednak dla klubowiczek i sympatyków Akademii Fitness świętowanie Dnia Kobiet nie zakończyło się wraz z ostatnim tego dnia treningiem. Wieczorem odbyła się niezwykle energetyczna zabawa, podczas której panie i panowie ćwiczyli w rytmach gorącej Zumby.


* * *
Akademia Fitness
http://akademia-fitness.eu
Mieszczący się w Raciborzu klub fitness promujący zdrowy tryb życia. Akademia oferuje bogaty wybór treningów grupowych jak i indywidualnych dopasowanych do potrzeb klienta. Zajęcia takie jak pilates, zumba, fitball, czy step odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Akademia Fitness mieści się w Raciborzu, przy ul. Ocickiej 4 oraz ul. Zamkowej 4 (na terenie aquaparku H2Ostróg).

* * *
Kontakt:
Aleksandra Dik

aleksandradik@adventure.media.pl
tel. + 48 604 231 738,
tel. + 48 32 724 28 84
Adventure Media s.c.
ul. S. Batorego 7, III p.,
47-400 Racibórz
(Aleksandra Dik)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.