Facebook Google+ Twitter

Dzień Kobiet w Warszawie. Gdzie warto się wybrać?

8 marca będziesz w stolicy, chciałbyś zrobić coś ciekawego, a nie masz pomysłu? Przeczytaj nasze propozycje.

Kabaret


Kabaretowy Dzień Kobiet po raz drugi w Warszawie! Dobrą zabawę i wysoki poziom rozrywki zapewni Paniom Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Kabaret Limo, Kabaret Szarpanina i Ireneusza Krosnego. Imprezę poprowadzi Artur Andrus. Szykujcie się na dużą dawkę mocnego humoru- nie tylko dla Pań!
Gdzie? Sala Kongresowa Plac Defilad 1
Bilety: od 50 do 180 zł.

Koncerty


8 marca, marka Carlo Rossi, zaprasza wszystkie Panie na występ młodej jazzowej piosenkarki Fredriki Stahl, promujący serie płyt Sygnowano Fabryka Trzciny. Artystka podczas występu zaprezentuje swoje najpopularniejsze utwory, a kolektyw DJ-ów Koko Bend zadba o dodatkowe atrakcje.

To nie wszystkie niespodzianki tego wieczoru. Specjalnie dla Pań mistrzowie florystyki stworzą oryginalną i efektowną kompozycję Carlo Rossi z kwiatów. Ten wyjątkowy prezent będzie losowany wśród publiczności. Początek imprezy o 20, a występ Fredriki Stahl odbędzie się o 21.
W cenie biletu wliczony jest open bar na wino Carlo Rossi - sponsora płyt Sygnowano Fabryka Trzciny.
Gdzie? Teatr Praga, Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny, ul.Otwocka 14 Warszawa
Wejście: 85zł

Kolejny koncert odbędzie się w Stodole, wystąpi dla Was wyjątkowa kobieta - Ania Dąbrowska. Piosenkarka zaprezentuje utwory ze swoich ostatnich płyt. Koncert odbędzie się 8 marca o godz. 19
Gdzie? Klub Stodoła ul. Batorego 10 Warszawa
Wstęp: 55-65

Akcje


Prawdziwe spotkanie z kulturą! Organizatorzy Dnia kobiet z historią, Dom Spotkań z Historią i Festiwal Warszawa jest kobietą - zapraszają na dwa dni spotkań poświęconych początkom ruchu emancypacyjnego w Polsce i na świecie. To okazja, by poznać fakty i mity dotyczące tego święta. Prócz dyskusji na tematy dotyczące Pań, będzie wyświetlany film Niezłomne w reż. Katji von Garnier oraz wystawa fotografii Adama Pańczuka Warszawskie Calendar Girls.

Plan imprezy:
Wtorek 8 marca godz. 18 - spotkanie "Emancypantki, sufrażystki, feministki, ja wszystkie Was dziewczynki. Poznaj początek ruchu feministycznego w Polsce i na świecie, jak reagowały na to władze?"
19.30 - 21.30 - Pokaz filmu Niezłomne ( Iron Jawed Angels) reż. Katji von Garnier, 2003 W roli głównej Hilary Szwank.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.