Facebook Google+ Twitter

Dzień Kobiet z Nalini Wisvanathan w Klubokawiarni "Pod Spodem"

Z okazji Dnia Kobiet Stowarzyszenie Aktywne Kobiety zaprasza na niezwykłe spotkanie z Nalini Visvanathan "Dookoła Kobiet - Dookoła Świata".

10 marca 2012 roku w Klubokawiarni "Pod spodem" w Sosnowcu odbędzie się impreza z okazji Dnia Kobiet organizowana przez Stowarzyszenie Aktywne Kobiety. Z tej okazji wszystkie uczestniczki imprezy będą mogły wziąć udział w warsztatach rozwoju osobistego, które poprowadzi Dorota Zasowska. Celem warsztatów będzie stworzenie własnej Mapy Marzeń i wyruszenie we wspólną podróż.

Spotkanie będzie również okazją do obejrzenia podczas slideshow fotografii podróżniczki Ewy Waszkiewicz, od lat fotografującej kobiety w Indiach. Celem wspólnej podróży i główną atrakcją będzie spotkanie i dyskusja z gościem specjalnym - Nalini Visvanathan, naukowcem, redaktorką i ekspertką współpracującą z rządem indyjskim w zakresie programu edukacji zdrowotnej  / Fot. fot. materiały organizatorapomagającej kobietom w Indiach.

Spotkanie będzie również okazją do rozmowy na temat najnowszej książki pani Visvanathan "Kobiety, Gender i rozwój". Podczas imprezy głos zabierze także Monika Sobańska, prezeska stowarzyszenia, która pokaże jak dotrzeć na sam szczyt swoich marzeń, prezentując zdjęcia z kobiecej wyprawy do Maroka i zapraszając na II edycję wyprawy "Arte Maroko" - Aktywne Kobiety na Dachu Afryki. Po tej egzotycznej podróży zapraszamy uczestniczki na koncert jazzowy w wykonaniu Patrycji Kopiec wraz z zespołem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.