Facebook Google+ Twitter

Dzień łapania za tyłek już dziś. Czy to także Twoje "święto"?

Dzisiaj obchodzimy "dzień łapania za tyłek". Jak myślicie, czy powinniśmy celebrować takie "święta", czy też jest to jedynie wulgarna, niewiele warta zabawa?

Sonda

Dzień łapania za tyłek to...

 / Fot. Joe Mabel/CC BY-SA 3.0Niedawno obchodziliśmy "dzień łapania za biust", który cieszył się niezwykłą popularnością, zarówno na facebooku, jak i w Wiadomościach24.pl. Czy jest to "choroba" naszych czasów? Bardziej przyciągają nas takie, "atrakcyjne" treści niż merytoryczne informacje?

Czytaj też: Dzień łapania za biust


Zapraszamy Was do dyskusji oraz głosowania w sondzie po prawej stronie. A może znacie jeszcze inne, dziwaczne i kontrowersyjne "święta"?

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Antoni Zdziebko Ty się chyba nie znasz na żartach, chodzi o to żeby nie łapać za to czy za tamto każdego napotkanego człowieka, chodzi o żart wśród swoich znajomych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę,że pomysłodawca takich świąt jak "dzień łapania za tyłek","dzień łapania za biust" ma problem z tymi rzeczami.Może nie miał jeszcze okazji potrzymać sobie za to czy za tamto i nie wie jak się do tego zabrać albo już sobie potrzymał tylko ciągle mu mało-proponuję wizytę u seksuologa lub psychologa.Jeśli nawet traktuje to jako żart to wykazuje się kompletnym brakiem wyobrażni.Tak więc mu życzę aby podczas spaceru ze swoją żoną i córką w przyszłości otaczało go jak najwięcej wielbicieli tego święta . setki brudnych łap obłapiających swoich kochanych.Była by to kara za wymyślanie idiotycznych świąt.To nie moje święto

Komentarz został ukrytyrozwiń
RMX
  • RMX
  • 14.07.2011 14:06

Tak to moje święto, mam dzisiaj urodziny :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.