Facebook Google+ Twitter

Dzień Mamy z Dorotą Wellman w gdyńskim centrum handlowym

Z okazji nadchodzącego Dnia Matki gdyńskie centrum handlowe przygotowało 21 maja dla wszystkich mam oraz odwiedzających centrum liczne atrakcje. Gośćmi specjalnymi byli dziennikarka Dorota Wellman i duet akrobatycznych mistrzów świata.

Dorota Wellman podczas specjalnego wywiadu / Fot. Małgorzata OsowieckaW ten szczególny dzień wspólne świętowanie uświetniła swoją obecnością Dorota Wellman, prezenterka Dzień Dobry TVN. Ta niesłychanie ciepła i miła osoba znalazła się w ogniu pytań prowadzącego, a temat oczywiście krążył wokół macierzyństwa. Pani Dorota przyznała, że najważniejszą osobą w jej życiu jest jej syn - Kuba.

Jednak aby zostać matką musiała stosować kurację hormonalną i nie może już mieć drugiego dziecka. Sama podkreśla, że nie ma nic piękniejszego niż miłość matki do dziecka. A wszystko, co robi w życiu, robi właśnie dla Kuby. Dziennikarka podpisywała autografy w kilku seriach, a każda dedykacja była od serca.

Choć większość przybyłych pojawiła się w Klifie specjalnie na spotkanie z panią Dorotą to jednak nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się pokazy niepowtarzalnych akrobacji w wykonaniu DUO FOCUS IMPOSSIBLE: Agnieszki i Grzegorza Pajewskich, jednego z najbardziej znanych duetów akrobatycznych w naszym kraju. Akrobaci zostali wielokrotnymi mistrzami Polski Juniorów i Seniorów, a także medalistami Mistrzostw Świata i Europy.

Duet co prawda już zakończył karierę sportową, jednak wspólnie postanowił wykorzystać zdobyte umiejętności występując publicznie na różnych imprezach, tak jak na tej z okazji święta wszystkich matek w Gdyni. Pokaz był niesamowity. Zwłaszcza że pierwszy raz na żywo byłam świadkiem tego typu wyczynów.

Siedząc tuż przy scenie i widząc ogromną determinację pary, zdałam sobie sprawę jak wiele pracy wkładają ci dwoje drobni ludzie w swoje występy. Ten rodzaj sztuki jest bez wątpienia ciężką, obciążającą fizycznie pracą (choć nie tylko fizycznie. Mimo że zachowano oszczędność w ekspresji - pokaz był nasycony emocjami).

Pokaz akrobacji w wykonaniu DUO FOCUS IMPOSSIBLE / Fot. Małgorzata OsowieckaPokaz akrobacji w wykonaniu DUO FOCUS IMPOSSIBLE / Fot. Małgorzata OsowieckaNiepowtarzalny pokaz akrobacji w wykonaniu DUO FOCUS IMPOSSIBLE / Fot. Małgorzata OsowieckaNiepowtarzalny pokaz akrobacji w wykonaniu DUO FOCUS IMPOSSIBLE / Fot. Małgorzata OsowieckaDorota Wellman / Fot. Małgorzata OsowieckaDorota Wellman / Fot. Małgorzata OsowieckaPokaz z pewnością usatysfakcjonował każdego. To jednak nie był koniec atrakcji. Następnie na wszystkich przybyłych gości, a zwłaszcza mamy, czekały liczne konkursy, na przykład w wiązaniu krawata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

zakochany szekspir
  • zakochany szekspir
  • 03.06.2011 18:19

Polki są piękne! Najbardziej podobają mi się... wszystkie Polki;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.