Facebook Google+ Twitter

Dzień Matki w International American School

W kalendarzu imprez szkolnych w International American School na Kabatach, Dzień Matki jest dniem szczególnym, w którym uczniowie poświęcają wyjątkowe miejsce w swoich sercach wszystkim kochanym mamom.

W tym roku, dzieci z najmłodszych klas wspólnie z nauczycielami, zaprosiły swoje mamy na uroczyste spotkanie - „Dzień Mamy w naszej klasie”. W podniosłej atmosferze tego majowego święta, uczniowie z ponad 40 krajów świata, przygotowali liczne niespodzianki.

Występ artystyczny. / Fot. Dominika RejmerW specjalnie na tę okazję udekorowanych klasach uczniowie powitali swoje mamy w sposób oryginalny, w kilkunastu językach świata. Wręczyli im własnoręcznie wykonane upominki oraz kolorowe, świąteczne laurki. Temu radosnemu spotkaniu towarzyszyła recytacja wierszy przygotowanych specjalnie na ”Dzień Matki”, liczne popisy aktorskie oraz piosenki wykonane przy akompaniamencie gitary. Wszystkie dzieci wręczyły swoim kochanym mamom bukiety wiosennych kwiatów. Całej uroczystości towarzyszył poczęstunek przygotowany przez dyrekcję I.A.S. Wzruszone mamy bardzo dziękowały za tak piękne przyjęcie przygotowane zarówno przez dzieci jak i nauczycieli International American School.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.