Facebook Google+ Twitter

Dzień otwarty II linii metra. Na zwiedzających czekają koncerty, gry miejskie i warsztaty

W ramach dnia otwartego, 9 listopada od godz. 10 do 18 będzie można obejrzeć stacje: Rondo Daszyńskiego, Rondo ONZ, Świętokrzyska, Nowy Świat, Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy i Dworzec Wileński.

 / Fot. fot.Osmar Valdebenito/(CC BY-SA 2.0)Dzień otwarty podczas którego zwiedzić będzie można stacje II linii metra organizowany jest pod hasłem "Zobacz zanim pojedziesz". 9 listopada w godzinach od 10:00 do 18:00 wszyscy chętni zobaczą jak wyglądają nowe stacje: Rondo Daszyńskiego, Rondo ONZ, Świętokrzyska, Nowy Świat, Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy i Dworzec Wileński. Wstęp jest wolny i nie są wymagane zapisy.

Zobacz także: To już oficjalne: Warszawiacy II linią metra pojadą 14 grudnia

Jak podkreślają organizatorzy, wszystkie stacje są już gotowe, więc zwiedzający zobaczą podziemne budowle takie, jakie pasażerowie będą widzieli podczas codziennych podróży podziemną koleją.

Metro zwiedzić będą mogły również osoby niepełnosprawne. Stacje Świętokrzyska i Dworzec Wileński przystosowane będą dla zwiedzających poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zwiedzanie stacji to jedna z wielu atrakcji zaplanowanych na ten dzień. Przy stacji Świętokrzyska będzie można wziąć udział w wydarzeniach artystycznych, sportowych, zabawach, grach i licznych warsztatach organizowanych m.in. przez Teatr Polski, Centrum Nauki Kopernik i Uniwersytet Warszawski. Natomiast na placu Wileńskim potańczymy przy folkowych rytmach.

Szczegółowy program znajdziecie na stronie www.metro.waw.pl

Zobacz też: Dzień otwarty II linii metra. Warszawiacy zwiedzili nowe stacje (zdjęcia)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.