Facebook Google+ Twitter

Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-27 11:25

W sobotę, 30 listopada, w godzinach od 10.00 – 16.00 klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zobaczyć, jak wygląda inwestycja „Apartamenty Sowiniec”, usytuowana ok. 2 kilometry od Willi Decjusza, na krakowskiej Woli Justowskiej

Podczas Dnia Otwartego inwestycji "Apartamenty Sowiniec" na odwiedzających czekać będą eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją. Zainteresowani będą mieli również szansę obejrzeć apartament pokazowy z przynależącym do niego japońskim ogrodem.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”?

Deweloper przygotował specjalne atrakcje - projekt aranżacji wybranego mieszkania w inwestycji gratis oraz losowanie nagrody wśród gości - weekendowego pobytu w ekskluzywnym apartamencie nad jeziorem Czorsztyńskim! Warunkiem jest rezerwacja mieszkania w trakcie Dnia Otwartego. Na najmłodszych uczestników imprezy czekają warsztaty origami.

Przestrzeń na warunkach Klienta

Apartamenty Sowiniec to propozycja skierowana do ludzi, którzy szukają nie tylko dobrej lokalizacji i niebanalnej architektury, ale przede wszystkim nieograniczonej przestrzeni – w pełni swojego miejsca. - O tym, jak będą wykończone wnętrza luksusowych apartamentów nasi Klienci mogą zdecydować sami, a my zrealizujemy ten pomysł – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży w Wawel Service. - W cenie apartamentu proponujemy projekt wykończenia oraz aranżacji wnętrza i ogrodu według indywidulanego pomysłu nabywcy – dodaje.

Projekty aranżacji wnętrz, osoby kupujące mieszkanie w inwestycji Apartamenty Sowiniec otrzymają gratis, wraz z pełnym doradztwem i możliwością zamówienia wszelkich mebli i dodatków, w których doborze pomogą architekci InsideLab.

Wawel Service – dla wymagających

Pełną kontrolę nad inwestycją przejęła firma Wawel Service. – Pod nowopowstałą marką „Wawel Service dla wymagających” realizujemy projekty, które wyróżniają się na rynku mieszkaniowym – tłumaczy Bogusław Maciaś, Prezes Wawel Service. - Inwestycje, które proponujemy Klientom powstają w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, współpracę ze sprawdzonymi partnerami oraz wielką pasję: chcemy tworzyć wnętrza, w których można poczuć się wyjątkowo - dodaje.

Apartamenty Sowiniec to bez wątpienia miejsce, w którym można się tak poczuć. W każdym domu znajdują się jedno i dwupoziomowe mieszkania o metrażach od 60 do 200 m2. Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają dodatkową kondygnacją w przyziemiu oraz własny ogród japoński. Apartamenty na piętrze posiadają drugą kondygnację – poddasze z przeszkleniami i tarasem.

Deweloper zadbał o sprawną i bezkolizyjną komunikację wewnątrz osiedla oraz o dobry dojazd. Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany. W podziemiu znajdą się miejsca parkingowe i garaże, przewidziano również miejsca postojowe dla samochodów i rowerów na poziomie parteru. Wspólne tereny zielone zostaną zaprojektowane przez profesjonalnego architekta krajobrazu i pielęgnowane przez ogrodnika.

Skoro, jak twierdzi deweloper - warto odkryć wyjątkowy klimat tego miejsca osobiście - Dzień Otwarty stwarza ku temu najlepszą okazję!

Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”
30 listopada 2013 r., godz. 10.00 – 16.00
Kraków, Wola Justowska, ul. Wiosenna 6M/1

Więcej informacji: www.apartamentysowiniec.pl
(Marta Czajka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.