Facebook Google+ Twitter

Dzień otwarty Teatru Muzycznego w Łodzi

W ramach projektu "Dotknij Teatru", związanego z obchodzonym 27 marca Międzynarodowym Dniem Teatru, Teatr Muzyczny w Łodzi otwiera swoje podwoje.

Logotyp "Dotknij Teatru" / Fot. "Dotknij Teatru"Teatr Muzyczny w Łodzi rozpoczął swoją działalność w 1945 roku, początkowo wystawiając spektakle na ul. Piotrkowskiej 243. Dopiero po blisko 20 latach przeniósł się na ulicę Północną, gdzie ma swą siedzibę do dziś. W jego historii zapisały się m.in. premiera "Skrzypka na dachu" Jerry'ego Bocka (1983) z udziałem Bernarda Ładysza i nagrodzone Złotą Maską wystawienie Zemsty nietoperza Johanna Straussa w reżyserii Wojciecha Adamczyka (1995).

Już 27 marca (sobota) wszyscy zainteresowani mają szansę zobaczyć jak wygląda teatr, gdy go... nie ma. Od dłuższego czasu łódzka operetka jest bowiem remontowana. Na zwiedzających czeka zarówno widownia bez wyposażenia, jak i skryte dotąd dla niewtajemniczonych zaplecze teatru, oraz wykończone już sale prób, m.in. baletu i chóru.

Zwiedzanie odbywać się będzie w kilkuosobowych grupach (ilość miejsc ograniczona) o każdej pełnej godzinie, między 11 a 14. Aby znaleźć się w gronie szczęśliwców należy wysłać zgłoszenie na adres promocja@teatr-muzyczny.lodz.pl.

Informacja z dnia 18 marca: listy uczestników zostały już zapełnione.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.