Facebook Google+ Twitter

DZIEŃ OTWARTY W KOPARCE!

14 stycznia 2017 roku będzie możliwość spotkania z alpakami, podczas Dnia Otwartego Ośrodka Psychoterapii Dzieci i Młodzieży KOPARKA, pierwszego miejsca w Warszawie, które oferuje alpakoterapię.

 / Fot. AleksandraOkreślane bywają jako duże owieczki lub żywe maskotki. Lubią towarzystwo dzieci i dorosłych. Choć są mało znane, wszędzie gdzie się pojawiają, wzbudzają zainteresowanie. Alpaki, bo o nich mowa, choć w Polsce pojawiły się stosunkowo niedawno, ich popularność rośnie. Obcowanie z nimi ma pozytywny wpływ na zdrowie, dlatego terapie z ich udziałem działają cuda, o czym coraz częściej się słyszy i mówi.
Alpakoterapia w Polsce dopiero od niedawna praktykowana jest jako dziedzina zooterapii, dlatego tak nieliczna grupa osób zdaje sobie sprawę z jej pozytywnych wpływów na samopoczucie i rozwój. Jednym z nielicznych ośrodków w Polsce, pierwszym w Warszawie, gdzie można spotkać alpaki jest Ośrodek Psychoterapii Dzieci i Młodzieży KOPARKA. W ośrodku prowadzone są specjalne zajęcia dla dzieci, ale również i dorosłych, podczas których uczestnicy uczą się jak obcować z alpakami, mogą je nakarmić oraz pogłaskać, a także pójść z nimi na spacer. Już 14 stycznia 2017 roku odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego będzie można zasięgnąć porady psychologa oraz zobaczyć na żywo alpaki, przy okazji sprawdzając i potwierdzając jak bardzo są sympatyczne.
Więcej informacji o Dniu Otwartym na stronie: https://www.facebook.com/events/142456106247249/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.