Facebook Google+ Twitter

Dzień otwarty w śląskiej telewizji TVS!

Każdy, kto chciał choć raz zobaczyć, jak wygląda praca w telewizji, znów będzie miał okazję. Śląska telewizja TVS o charakterze informacyjno-rozrywkowym, otwiera swoje drzwi dla każdego chętnego, który zechce ją odwiedzić.

Studio w telewizji TVS / Fot. www.wikipedia.orgTVS to telewizja, która ukierunkowana jest przede wszystkim na odbiorców ze śląska. Telewizja ta jest dostępna we wszystkich platformach cyfrowych, większości sieci kablowych i niekodowanym przekazie satelitarnym.

Powstała w 2008 roku jako konkurencja dla TVP Katowice. Dotychczas nie osiągnęła takiego statusu jak TVP Katowice, jednak całkiem dobrze sobie radzi i ma spore grono odbiorców. W TVS dominują tematy związane z regionem oraz takie, które go promują, a nad przygotowaniem programów pracuje około 60 osób. Redakcja współpracowała między innymi z telwizją TVN, Radio Zet i Romance TV.

Ta młoda stacja, nadająca program 24 godziny na dobę z siedzibą w Katowicach, 14 kwietnia po raz kolejny otwiera się dla swoich widzów organizując Dzień Otwarty, dzięki któremu będzie okazja zobaczyć miejsce pracy ulubionych prowadzących programów czy prezenterów wiadomości i poczuć magię telewizji.Studio główne telewizji TVS / Fot. www.wikipedia.org

Zwiedzanie stacji odbędzie się w wielu turach, którym towarzyszyć będą liczne atrakcje. Prowadzącymi i gospodarzami Dnia Otwartego będą Patrycja Tomaszczyk-Kindla, Nina Nocoń, Adam Giza oraz Mirosław Riedel. Szczegółowy program i plan atrakcji znajduje się na stronie internetowej stacji.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

dlaczego na tym portalu braki informacji o nc+? czyżby ITI było jego właścicielem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.