Facebook Google+ Twitter

„Dzień Pracy i Edukacji” w WSP TWP w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-10-15 13:49

W sobotę 17.11.2012r. po raz trzeci w Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie odbędzie się „Dzień Pracy i Edukacji”. W ramach imprezy studenci i absolwenci Uczelni mogą zapoznać się z ofertą praktyk, staży, ofert pracy, szkoleń.

Spotkania pracodawców ze studentami są organizowane w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP regularnie raz do roku. Ich inicjatorem jest Akademickie Biuro Karier w Warszawie. Wydarzenie, choć głównie skierowane do studentów WSP TWP w Warszawie przyciąga również uwagę wielu osób spoza Uczelni.
Wszystkie osoby, które odwiedzą w dniu targów Wydział Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie przy ul. Urbanistów 3 będą mogły spotkać się z pracodawcami oferującymi staże, praktyki, pracę, szkolenia oraz kursy doskonalące dla studentów.

-W „Dniu Pracy i Edukacji” co roku uczestniczy kilkanaście firm - mówi Magdalena Wolfart-
Samselska, kierowniczka Akademickiego Biura Karier WSP TWP w Warszawie – wiele z nich szuka pracowników okresowych oraz do pracy na stałe. Wśród ofert dostępnych podczas imprezy nie brakuje szkoleń czy kursów skierowanych do studentów. Poza spotkaniami z przedstawicielami firm odwiedzający mają możliwość skorzystania z porad doradcy zawodowego i coacha kariery lub zapoznania się z ofertami przesłanymi przez firmy specjalnie na tę imprezę. Spotkania studentów z pracodawcami są szczególnie ważne w obecnej dobie kryzysu, ponieważ pomagają zdobyć studentom pracę. Nie bez znaczenia jest również fakt, że takie spotkania przyczyniają się również do zwiększenia szans absolwentów naszej Uczelni na rynku pracy po zakończeniu przez nich studiów.

„Dzień Pracy i Edukacji” odbędzie się 17.11.2012r. w godzinach 11:00-14:00 Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie, ul. Urbanistów 3 (Warszawa Ochota).

Aktualne informacje na temat wydarzenia będą zamieszczane na stronie www.pu.wsptwp.eu.

Informacji udziela również Akademickie Biuro Karier tel 22 822 96 23 w 202 lub 204 e mail: abk.warszawa@wsptwp.eu.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
(Radosław Kołodziej)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.