Facebook Google+ Twitter

Dzień Rektorski dla dzieci we Wrocławiu już 14 maja

Podczas Dnia Rektorskiego dzieci poznają Rektorów wrocławskich uczelni wyższych. Spotkania odbywają się w gabinetach rektorskich, następnie dzieci biorą udział w przygotowanych przez uczelnie aktywnościach.

Festiwal Nauki we Wrocławiu / Fot. dreamstimeKontynuując tradycję spotkań w przestrzeniach uczelnianych, już po raz trzeci we Wrocławiu, zapraszamy na Dzień Rektorski – wydarzenie specjalne, podczas którego dzieci odwiedzą gabinety rektorów czy sale Senatu i porozmawiają z szefami uczelni. W tym roku akademickim odbędą się dwa Dni Rektorskie w ramach trwającego Festiwalu Nauki Uniwersytetu Dzieci we Wrocławiu.

O co dzieci pytają rektorów?
Dotychczas spektrum tematów poruszanych przez dzieci było bardzo szerokie - od kosmosu, przez wysokość opłat za prąd na uczelni, po zainteresowania Rektorów. A o co w tym roku dzieci zapytają Rektorów? Przekonany się już w sobotę 14 maja br.

Na Akademię Sztuk Pięknych zaprasza JM Rektor prof. Piotr Kielan do sali senatu 14 maja 2016 r. W tym dniu otwarte będą również pracownie malarskie, które zostaną udostępnione dzieciom – każdy będzie mógł obejrzeć, jak urządzone są pracownie/sale oraz sprawdzić się w twórczej pracy malarza. Zrealizowane prace uczestnicy wydarzenia zabiorą do swoich domów.

Szczegóły wydarzenia

Zapisz dziecko i zaproś innych rodziców z dziećmi

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.