Facebook Google+ Twitter

Dzień Samej Mamy w Schronisku św. Brata Alberta

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-29 11:33

25 maja 2012 r., w Schronisku św. Brata Alberta dla Kobiet i Matek z dziećmi przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu odbyło się wyjątkowe spotkanie. Jego organizator, Fundacja Clarena, wręczyła mieszkankom placówki upominki kosmetyczne.

Samotne macierzyństwo to wyzwanie. Doskonale wiedzą o tym podopieczne wrocławskiego Schroniska św. Brata Alberta dla Kobiet i Matek z dziećmi, które codziennie zmagają się z wieloma przeciwnościami losu. To silne i zdeterminowane kobiety, dzięki którym słowo „matka” nabiera jeszcze głębszego znaczenia. Z okazji ich święta Fundacja Clarena postanowiła zorganizować w placówce spotkanie połączone z ciekawymi warsztatami kosmetycznymi.

Oto, jak prezes fundacji Patricia Popławska komentuje swoją decyzję:
- Nie zawsze los nam sprzyja. Bardzo trudno wyjść z sytuacji kryzysowych w życiu, kiedy musimy myśleć nie tylko o sobie, ale przede wszystkim o dzieciach. Cieszę się więc, mogąc pomóc innym matkom. Mam nadzieję, że takie spotkanie pozwoli uszczęśliwić mieszkanki schroniska i być może sprawi, że choć na chwilę oderwą się od szarej rzeczywistości.

Zależy nam, aby za chwilą przyjemności szła także motywacja, inspiracja i wiara w to, że swoim działaniem i konsekwencją możemy wpływać na nasze życie.

Spotkanie, które odbyło się 25 maja, przebiegło w bardzo miłej i kameralnej atmosferze. Wszystkie Panie zostały obdarowane zestawami kosmetyków marki Clarena. Jednak największym zainteresowaniem podopiecznych placówki cieszyły się warsztaty z domowej pielęgnacji urody, które specjalnie dla nich przeprowadziła Karolina Florek – specjalista ds. szkoleń z Clareny. Co ciekawe, wiele omawianych przez nią sposobów upiększania cery zakładało wykorzystanie produktów codziennego użytku, jakich jak kawa, cukier, sól czy oliwa. Kobiety zadawały mnóstwo pytań dotyczących pielęgnacji różnych rodzajów cery i chłonęły wszelkie informacje na temat zastosowania poszczególnych kosmetyków, które dostały w prezencie.

Jak zapowiadają organizatorzy spotkania, warsztaty cieszyły się tak dużą popularnością, że z pewnością na stałe wejdą do kalendarza wydarzeń organizowanych przez Fundację Clarena.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.