Facebook Google+ Twitter

Dzień sPokoju

Zatrzymaj się w codziennej gonitwie, spowolnij rytm, w jakim płynie Twoje życie. Namaluj na chodniku kolorową mandalę, posłuchaj koncertu potężnych gongów... A potem odejdź i zabierz ze sobą kiełkujące ziarna ciszy i spokoju...

 / Fot. Piotr DrozdowiczTe słowa można było usłyszeć wczoraj na warszawskim Polu Mokotowskim, podczas happeningu "Dzień sPokoju". Organizatorzy tego wydarzenia zaproponowali uczestnikom nietypowe sposoby "twórczego relaksu" - rysowanie mandali na alejkach dookoła stawu oraz... koncert gongów. Zaprosili do "odnajdywania w sobie przestrzeni spokoju, harmonii i ciszy".
Zobacz wideorelację z "Dnia sPokoju".


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Artykuł ciekawy. Ale nigdzie nie podpisałeś Pani inicjatorki. Która swoją drogą miała genialny pomysł. Ten pierwszy. Ludzi dałoby się zebrać odpowiednim hasłem. Np. "Obudź w sobie anioła" Pomysł angażowania ludzi w rysowanie czegokolwiek był dobry, ale te gongi... albo one wcale nie są takie zdrowe, o uspokojeniu nie wspominając, albo walił w nie jakiś przypadkowy perkusista. I jeszcze taka uwaga do artykułu - na rysunki lepiej jednak najeżdżać z bliska, bo widok ogólny na pomazany asfalt nie daje tego efektu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pojęcia "spokój" i "happening" wydają mi się wzajemnie wykluczać. Po co mącić ciszę gongami?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.