Facebook Google+ Twitter

Dzień Tańca w Legnicy [Zdjęcia]

W ramach odbywającego się Dni Legnicy 19 czerwca na dziedzińcu Akademii Rycerskiej odbył się Dzień Tańca. Obejrzeliśmy pokazy: salsy, flamenco, tańca towarzyskiego, zumby i tańca orientalnego.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Mariusz Witkowski
Fot. Mariusz Witkowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Pani Marto jest kilka sposobów kadrowania obrazów kadrze w trakcie fotografowania mimo że obiekt jest statyczny, ale czasem jest to technika nadużywana,a autor zdjęć z Legnicy w ogóle jej nie używa lub nie pokazuje tak wykonanych zdjęć zatem dyskusja nie jest oparta na przykładach. Być może pokaże kilka takich przykładów ze swojego dorobku bo są dość ciekawe. Za względu na toczący się za moimi komentarzami spam podam Pani namiary w skrzynce pocztowej na portal gdzie na wielu przykładach prowadziłem warsztaty fotografowania gł. natury w sposób zdynamizowany. Odpowiedzi czy w dyskusję o fotografowaniu chętnie wdam się w skrzynce prive.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ależ mogą, mogą!! Właśnie zauważyłam, że mogą:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mogą, mogą, podobnie jak obrazy:) Zacytuję fachowców z portalu foto.com.pl, bo link nie wchodzi:
"W takiej kompozycji dominują linie ukośne, dające wrażenie, że fotografowane obiekty poruszają się. Najbardziej dynamiczny charakter ma przekątna kadru, najdłuższa linia prosta przechodząca przez mocne punkty obrazu. Chcąc nadać obrazowi pewien dynamizm, to właśnie na nich lub w ich okolicy powinniśmy "umieszczać" główne motywy zdjęcia.
Wszelkie formy sprawiają wrażenie dynamicznych, gdy są skośne, pochylone, znajdują się na diagonalnych płaszczyznach, mają nieregularne lub zygzakowate kształty bądź zostały sfotografowane przy użyciu optyki szerokokątnej, dającej przerysowania i deformacje ich kształtu.
Warto zwrócić uwagę, w jaki sposób pokazywane są w prospektach reklamowych samochody i samoloty wojskowe lub sportowe. Zwykle są to ujęcia "pochylone", wykonane na przykład podczas pokonywania zakrętów. Tego typu obrazy znakomicie podkreślają dynamikę obiektów i ich potencjalnie wysokie osiągi techniczne."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mogą, mogą: http://foto.com.pl/vademecum-fotografii/771-kompozycja-obrazu-fotograficznego-cz-v

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że zdjęcia mogą być dynamiczne według tego co napisał pan Adamik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę o więcej takich dynamicznych zdjęć tańca i portret tancerki z tak ciekawym makijażem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.