Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14605 miejsce

Dzień z VIP-em. Jarosław Kuźniar odwiedził redakcję W24

W czwartek w redakcji Wiadomości24.pl odbyły się warsztaty z Jarosławem Kuźniarem! Jak zapowiadaliśmy, Wiadomosci24.pl rozpoczynają nowy cykl spotkań pod nazwą "Dzień z VIP-em". W kolejnych miesiącach gościć będziemy w redakcji ekspertów, z którymi zainteresowani tajnikami dziennikarstwa będą mogli rozmawiać o warsztacie medialnym XXI wieku.

 / Fot. mat. J.K.Rola Twittera i Facebooka w mediach, współczesne dziennikarstwo obywatelskie, odpowiedzialność w pracy dziennikarza, nieco sztuczek warsztatowych - to tylko niektóre tematy, które pojawiły się na spotkaniu z Jarosławem Kuźniarem, dziennikarzem TVN24.

Spotkanie odbyło się w godzinach 11.30 - 14.30.

Czekamy na relacje uczestników z warsztatów!

Kto mógł wziąć udział w spotkaniu?

Na zdjęciu od lewej: Katarzyna Olczak, Lidia Raś, Wojciech Martyński, Mariusz Michalak, Przemysław Maksym, Dawid Serafin, Karol Andrzejewski, Dominika Prais, Bartosz Zasławski i Jarosław Kuźniar / Fot. Marek Wiśniewski/W24Akcja "Dzień z VIP-em" składa się z dwóch etapów. W pierwszym wyłoniliśmy 5 aktywnych autorów z serwisu Wiadomosci24.pl, którym zapewniamy miejsce na warsztatach. Kim jest piątka szczęśliwców możecie przeczytać w tekście: Dzień z VIP-em. Spotkaj się z Jarosławem Kuźniarem w naszej redakcji.

Spotkanie z Jarosławem Kuźniarem chcemy też umożliwić osobom spoza serwisu. Wystarczy zarejestrować się na W24,
przeprowadzić i opublikować w Wiadomościach24.pl wywiad.


Nie zawężamy tematyki: możecie rozmawiać z politykami i z działaczami społecznymi, z pisarzami i sportowcami. Liczy się jakość opublikowanego artykułu, sprawność językowa autora, waga podjętego tematu.

Autorzy 5 najlepszych prac będą mogli wziąć udział w Dniu z VIP-em. Laureatów wyłoni redakcja. W tagach wywiadu prosimy o umieszczenie słowa kluczowego: "VIP". Materiały można nadsyłać od dziś, 27 czerwca do 12 lipca, do godziny 12.

Z wybranymi autorami skontaktujemy się 12 lipca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Nad podziw, ile dni trwa "dzień"... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku, Mariuszu - bardzo, bardzo dziękujemy za tak mile słowa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niesamowite spotkanie, wspaniała redakcja i rewelacyjny VIP:) Dzięki Panu Jarosławowi wszyscy dzisiaj zyskaliśmy bardzo dużo i ta lekcja pomoże nam dalej się rozwijać. Już teraz mogę powiedzieć, że wycieczka do Warszawy odmieniła moje dziennikarskie życia i dała możliwość poznać wielu rewelacyjnych autorów z naszego serwisu. Coś wspaniałego:) Nawet nie wiem jak podziękować, bo brak mi słów, aby wyrazić to, co czuję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patrzę na tę fotografię i myślę sobie: tacy młodzi, tacy piękni, tacy zdolni...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Spotkanie należało do bardzo udanych. Pan Jarosław okazał się bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Chętnie opowiadał o swojej pracy i cierpliwie udzielał odpowiedzi na pytania. Pozytywne było to, że zupełnie nie przemawiała przez niego wyższość czy swego rodzaju lans wynikający z racji popularności. Przede wszystkim okazał się bardzo gadatliwą osobą, otwartą na opinie innych. Poruszał wiele tematów związanych z nowymi mediami i myślę, że kolejne trzy godziny okazałyby się niewystarczające, aby opowiedział o wszystkim co planował przekazać.

Wielkie podziękowania dla W24 za zorganizowanie spotkania. Warto kontynuować ten pomysł, aby też inne osoby miały szansę spotkać się z ciekawymi ludźmi z mediów, do których nie zawsze mamy dostęp.

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku, dołączam do grona niedoinformowanych, kto pozuje na zdjęciu. Też prośba do p. Wiśniewskiego o opis zdjęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcie jest już opisane :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po pierwsze, niepojęte jest dla mnie, że aż sześć ocen negatywnych postawiono za wypowiedź Arkadiusza Gębki z 27.06.2013 17:10

A przecież jest to rzeczowe wyjaśnienie i bardzo neutralne w swojej wymowie. Czyż nad terminem "ważny" trzeba przeprowadzić ogólnonarodową dyskusję, zakończoną głosowaniem w Sejmie?

Za czasów komuny, gdy angielski nie był tak powszechny, za słowo "VIP" robiło inne słowo "kacyk", z bardzo pogardliwym wydźwiękiem, ponieważ pochodziło od skrótu KC (Komitet Centralny), ale jednocześnie nawiązywało do prymitywnych struktur plemiennych... To tak dla przypomnienia młodszym użytkownikom W24.

Po drugie, mam prośbę do Pana Marka Wiśniewskiego, bo taka informacja jest przy zdjęciu zbiorowym.
Myślę, że nie tylko ja chciałbym się dowiedzieć, któż to na tym redakcyjnym zdjęciu tak pięknie pozuje? Bez opisu, to oglądam to zdjęcie z taką samą reakcją, gdy ciocia na imieninach pokazuje mi zbiorowe zdjęcie z jakąś dalszą rodziną...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To już jutro spotkanie z Jarosławem Kuźniarem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetna akcja, takie spotkanie z pewnością będzie pouczające ;).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.