Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16912 miejsce

Dzień z VIP-em. Przemysław Rudzki odwiedził redakcję Wiadomości24.pl!

W piątek 29 listopada redakcję Wiadomości24.pl w ramach akcji "Dzień z VIP-em" odwiedził dziennikarz sportowy Przemysław Rudzki - zastępca redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego" oraz komentator i ekspert Canal+ Sport.

Przemysław Rudzki gościem W czasie warsztatów dziennikarskich w redakcji Wiadomości24.pl Przemysław Rudzki opowiadał m.in. o kulisach pracy w "Przeglądzie Sportowym" i Canal+ Sport, opowiadał z jakimi problemami zmagają się współczesne media, wspominał, jaką drogę musiał przejść, aby zostać profesjonalnym dziennikarzem sportowym. W najbliższych dniach opublikujemy nagranie wideo ze spotkania!

Przemysław Rudzki - dziennikarz sportowy, wcześniej szef działu sportowego w "Fakcie", od sierpnia pełni funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego w "Przeglądzie Sportowym". Ekspert w Canal+ Sport, gdzie komentuje mecze angielskiej Premier League. 9 października ukazała się jego pierwsza książka "Gracz". Prowadzi blog "Ósmy Dzień Tygodnia", możecie go również śledzić na Facebooku i Twitterze.

"Dzień z VIP-em" to nowa, długofalowa akcja Wiadomości24.pl. Co miesiąc będziemy zapraszać do redakcji gwiazdę ze świata mediów, z którą będziecie mogli rozmawiać, dyskutować, wypytywać o tajniki warsztatu. Redakcję W24 odwiedzili już dziennikarz TVN 24 Jarosław Kuźniar, fotograf Tomaszewski, dziennikarz "Gazety Wyborczej" Adam Wajrak oraz wicenaczelny "Przeglądu Sportowego", komentator i ekspert Canal+ Sport Przemysław Rudzki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.