Facebook Google+ Twitter

Dzień zakochanych we Wrocławiu. Zbudujmy razem walentynkę z ludzi

Dlaczego w Walentynki mamy ograniczać się do obdarowywania uczuciami tylko drugiej osoby? 14 lutego na wrocławskim Rynku stworzymy gigantyczną walentynkę stworzoną z ludzi.

 / Fot. wcs14 lutego na wrocławskim Rynku obok pręgierza o godz. 16.30 stworzymy oryginalną wrocławską walentynkę z ludzi.

Zadaniem wrocławian będzie ustawienie się w kształcie wielkiego serca przed wrocławskim Ratuszem (pręgierz). Widok zostanie uwieczniony zdjęciem z lotu ptaka. Nie może Was tam zabraknąć!

Z kolei o godz. 17.00 odbędzie się finał akcji #kochamWrocław. To niepowtarzalna okazja do dostrzeżenia rzeczy, miejsc, ludzi, które nas fascynują we Wrocławiu i sprawiają, że dobrze się w nim czujemy, że nie ma innego takiego miejsca w Polsce, w Europie, a nawet na świecie.

Zachęcamy do zamieszczania zdjęć na swoim profilu FB lub przesłania ich do nas na adres mailowy turazem@gmail.com z kartką z dokończonym hasłem #kochamWrocław. Zdjęcia będą dostępne na profilu facebook/TuRazem

O godz. 17 w Vinci Fit Art - Radość Życia odbędzie się również wernisaż Andrzeja Tylkowskiego. Oprócz tego przewidziano konkursy, niespodzianki i moc atrakcji! W w niebo polecą setki balonów!

Akcja organizowana przez: Stowarzyszenie TuRazem,Vinci Fit Art - Radość Życia,Ilustris, Stowarzyszenie Zainspirowani, WCRS- Wrocławskie Centrum Seniora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.