Facebook Google+ Twitter

Dzień Zdrowia i Piękna w uczelni Dietla

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-12 10:35

Wyśmienici goście, start kampanii społecznej „inFILTRacja słonecza – weź ze SŁOŃCA co najlepsze”, duża frekwencja oraz promowanie zdrowego stylu życia – tak można podsumować piątkowy (08.08.2014) Dzień Zdrowia i Piękna w uczelni Dietla.

Na wydarzenie w Pałacu Spiskim w Krakowie składały się pokazy i warsztaty makijażu, pokaz masażu wyszczuplającego, wykład poświęcony pięknej sylwetce latem oraz bezpłatne porady dietetyków, fizjoterapeutów i kosmetologów. Przez cały dzień obecni byli modelka Ilona Felicjańska, Dyrektor Generalny firmy kosmetycznej Etre Belle Robert Wójcik oraz Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla, kosmetolog dr n. med. Izabela Załęska-Żyłka, którzy odpowiadali na pytania dotyczące zdrowego stylu życia.

Piękno to stan wewnętrznej równowagi i harmonii, który osiągniemy dzięki akceptacji samego siebie. Z takim stwierdzeniem zgodzili się nie tylko prelegenci, ale również goście specjalni Dnia Zdrowia i Piękna m.in.: Poseł na Sejm RP, Elżbieta Achinger, Wójt Gminy Jerzmanowice – Przeginia, Adam Piaśnik oraz Radny Miasta Krakowa, Sławomir Ptaszkiewicz. Wydarzenie przyciągnęło do Pałacu Spiskiego ponad 200 uczestników i wiele mediów. Ciężko również
o lepszy moment na start kampanii społecznej zwracającej uwagę na konieczność pielęgnowania skóry latem. Na pytanie jak długo potrwa kampania „inFILTRacja słoneczna – weź ze SŁOŃCA co najlepsze” ambasadorka inicjatywy dr n. med. Izabela Załęska-Żyłka odpowiedziała: Kampania będzie trwać tak długo aż przekonamy każdego do dbania o swoją skórę dzięki stosowaniu odpowiednich kremów przed i po kąpieli słonecznej. Pamiętajmy, że to czego potrzebujemy latem to krem z filtrem UV przed, butelka wody mineralnej w trakcie oraz krem nawilżający po opalaniu. Planowany jest już kolejny Dzień Zdrowia i Piękna tym razem na terenie gminy Jerzmanowice – Przeginia. Tematem przewodnim będą składniki naturalne. Już teraz serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy Dnia Zdrowia i Piękna: Małopolska Wyższa Szkoła im. J. Dietla w Krakowie, Etre Belle
Partnerzy: Stowarzyszenie MANKO, Magazyn Miasto Kobiet
Patronat honorowy: Rektor Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie, dr Piotr Mochnaczewski
Patroni medialni kampanii „inFILTRacja słoneczna – weź ze SŁOŃCA co najlepsze”: dlastudenta.pl, Głos Seniora, KRK FM, Magazyn Studencki MANKO, Małopolskie TV, Obywatelski Krakow, studentnews.pl, uczelnie.pl, uczelnie.net
Realizator spotu „inFILTRacja słoneczna – weź ze SŁOŃCA co najlepsze”: 3KINGmedia
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.