Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11648 miejsce

Dzienikarka w szoku! Jak on to zrobił?! (Wideo)

To, co stało się podczas programu na żywo, wprowadziło Agatę Dzikowską w osłupienie! Dlaczego?! Zobaczcie na własne oczy, do czego doszło na wizji!

Zdolności Łukasza Płoszajskiego, które ujawnił za pośrednictwem swojego autorskiego programu „Haker Umysłu“, są jednym z najgłośniejszych tematów ostatnich tygodni. Aktor i mentalita jest zapraszany bardzo licznie do występów na żywo. Cała Polska zastanawia się jak on to robi a kolejne jego pokazy budzą niesamowite emocje. Tak było i tym razem.
ZOBACZ! Odnośnik niżej.
Łukasz Płoszajski w TVP Wrocław.
Podczas programu na żywo w TVP Wocław, mentalista włamał się do umysłu prowadzącej program i odczytał jej myśli. Agata Dzikowska chciała pokazać, na czym polegają zdolności Łukasza, poprosiła go więc o eksperyment. Płoszajski odgadł dosłownie w kilka chwil o jakim przedmiocie myśli. Łukasz przyznaje, że nie posiada żadnego daru, ani nie jest jasnowidzem, a wszystko to, co pokazuje, jest wynikiem wielu lat nauki i chęci zgłębienia ludzkiej psychiki. Zapewnia również że już niedługo pojawi się show na żywo podczas którego zaprezentuje swoje umiejętności. Myślę że wiele osób na to czeka podobnie jak na kolejny odcinek jego programu Haker Umysłu dostępny na platformie You Tube.
Łukasz Płoszajski zaskakuje po raz kolejny. Tym razem w osłupienie wprawił dziennikarkę porannego cyklu w TVP Wrocław, Agatę Dzikowską. / Fot. Fot. Damian Piórko

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.