Facebook Google+ Twitter

"Dziennik" - Nieoczekiwana zmiana miejsc w sejmowych ławach

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-20 21:03

"Dziennik" dowiedział się, że nowy szef klubu Lewicy Grzegorz Napieralski na nowo porozsadza swoich posłów w ławach na sejmowej sali obrad. "Zwolennicy Napieralskiego usiądą z przodu, a tych, których kierownik w piaskownicy nie lubi, z tyłu" - opowiada poseł Sojuszu gazecie.

Posłowie są zaskoczeni decyzją Napieralskiego. Informator gazety mówi, że nowy szef klubu Lewicy wydał dyspozycję na piśmie o tym, kto i gdzie teraz będzie w Sejmie siedział. Miał ją dać Wacławowi Martyniukowi z adnotacją "do wykonania".

Według "Dziennika" tak zwana stara gwardia, która wspiera byłego szefa klubu, a teraz europosła Wojciecha Olejniczaka wyląduje w ostatnich ławach. Mają zrobić miejsce nowym twarzom, mało znanym posłom, ale którzy są wierni Napieralskiemu.

To element zmiany wizerunku. Chcemy pokazywać więcej młodych osób, nową ekipę. Nie jest to klucz polityczny" - mówi gazecie polityk z obozu szefa SLD. Wśród tych, których może dotyczyć przesiadka do tyłu wymienia się między innymi Janusza Krasonia, Ryszarda Kalisza i Witolda Gintowta-Dziewałtowskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.