Facebook Google+ Twitter

"Dziennik Zachodni" promuje moją galerię o Giszowcu

W piątkowym dodatku Kocham Katowice do "Dziennika Zachodniego" ukazało się zaproszenie do oglądania moich fotografii opublikowanych wcześniej w Wiadomościach24.

Fragment strony 7 „Kocham Katowice” Tygodnik Miejski z dnia 22 marca 2013 / Fot. Dziennik ZachodniZawsze lubiłam przeglądać Dziennik Zachodni, który na ogół kojarzy mi się z dowcipami na ostatniej stronie. Często właśnie od niej zaczynało się przeglądanie tej gazety. Jednak w dobie Internetu zmieniłam zwyczaje i częściej zaglądam do sieci, żeby poczytać co nieco.

Za to mój ojciec, pokolenie przyzwyczajone do papierowej wersji gazet, często w piątek kupuje wydanie dziennika z programem. Ja przy okazji też zaglądam do gazety i ostatnie wydanie z 22 marca wzięłam do ręki i przewertowałam w niedzielę.

Przejrzałam, zapoznałam się z tekstem o ulicy 1 Maja w Katowicach i rzut oka na następną stronę, a tu spoglądam i widzę miniaturkę fotografii zrobionej przeze mnie. Zdziwienie? Kilka razy spoglądam. Może to jednak nie moja grafika? Czytam: zabytkową „kolonię amerykańską na fotografiach naszej internautki znajdziecie na naszym portalu”.

Oczywiście, zaraz zaczęłam poszukiwania w sieci i odnalazłam moją galerię: Zabytkowa kolonia amerykańska na Giszowcu [Zdjęcia] na katowice.naszemiasto.pl. W ubiegłą niedzielę polubiło moją galerię aż 58 osób na FB. Na chwilę obecną jest 64.

Cieszę się, że mój zaledwie czwarty materiał opublikowany na W24 stał się popularny, niestety na innym portalu, ale dla mnie to bez różnicy. Szkoda tylko, że w Dzienniku Zachodnim zapomniano o podpisaniu mojej grafiki (mimo, że to miniaturka to jednak mojego autorstwa) imieniem i nazwiskiem? Pewnie, by się mój ociec zdziwił?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Dobrze jest żyć w nieświadomości i nie wiedzieć kto zacz pan J? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W W24 to przeważnie trudno być docenionym po prostu zazdrość no dobrze że nie ma tutaj słynnego krytyka z Częstochowy pana J

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Lidio, ja o tym wiem że te trzy tytuły należą do tej samej grupy wydawniczej Polskapresse. Co nie zmienia faktu że na W24 na Dzień dobry dostawałam same minusy nawet w komentarzach, a Katowice Nasze Miasto zostałam inaczej powitana :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Dorota Michalczak - pani Dorotko dziękuję za podanie linka do mojej galerii ja o tym zapomniałam. Co do podpisania grafiki imieniem i nazwiskiem to ktoś chyba to przeoczył?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Patryk Gęsicki dziękuję za gratulacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Ewo,

tytułem uzupełnienia :-):

Pisze Pani: "Cieszę się, że mój zaledwie czwarty materiał opublikowany na W24 stał się popularny, niestety na innym portalu".

Wszystkie trzy tytuły: link Nasze Miasto i Dziennik Zachodni należą do tej samej grupy wydawniczej Polskapresse :-) A Pani galeria, jako ciekawa i ważna lokalnie, została przez W24 wyeksportowana na Nasze Miasto :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo pani Ewo. Miłe że ktoś dostrzegł i opublikował w prasie papierowej. Gdyby podpisano imieniem i nazwiskiem, satysfakcja była by dużo większa. Niech to będzie zachętą do dalszego publikowana i wynajdywania ciekawych miejsc.

Link do galerii a Naszym Mieście ----> link :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.