Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26983 miejsce

Dziennikarskie spotkanie w Wilanowie

Spotkanie dziennikarzy w Pałacowej Oranżerii podsumowywało organizacje oraz miłe refleksje na temat realizowanych zadań gospodarczych. Atmosfera Wilanowa i zamku dała zastanowić nad trudnymi tematami gospodarczymi.

Wodzireja Pan Marek Traczyka Prezesa Stowarzyszenia Polskich Mediów. Fot. Henryk Czechowski BINFO / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFOWspółczesny Wilanów to Dzielnica Miasta Plakat Muzeum Pałacu w Wilanowie. Fot. Henryk Czechowski BINFO / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFOStołecznego Warszawy. Główną atrakcją jest historyczny Zamek związany z królem Janem III Sobieskim i innymi znakomitościami. Przepiękny park otaczający tą rezydencje wpływa kojąco i do refleksji.
Dziennikarze idący do Oranżerii na wieczorne refleksje mijali w sposób fantastycznie opracowany przy pomocy lamp imitacje zimowego ogrodu.
Dyrektor Muzeum i przedstawicielka działu edukacji przedstawili jakie obecnie ta placówka prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzież oraz osób starszych ponadto przedstawili co warto obecnie zwiedzić.
Pan Artur Buczyński Zastępca Burmistrza Zarządu Dzielnicy Wilanów Miasta Społecznego Warszawy przedstawił rys historyczny oraz obecne oferty gospodarcze i turystyczne w okresie zimowym jak też letnim na tym terenie. Kilku minutowa projekcja filmu i też liczne materiały drukowane uzupełniały rys historyczny jak też wiele propozycji.
Okazuje się, że jest bardzo dobry dojazd autobusową komunikacją miejską do Wilanowa. Bardzo dobre nowoczesne połączenia drogowe, infrastruktura dla potrzeb turystyki ułatwia łatwy dojazd tak dla zbiorowej jak też indywidualnej turystyki.
Część artystyczna spotkania w wykonaniu żeńskiego tria między innymi artystek z teatru Żydowskiego kolejny raz wskazało, że mamy młodzież uzdolnioną artystycznie, która potrafią tworzyć własne utwory i interpretacje muzyczną.Uczestnicy wieczornego spotkania w Wilanowie. Fot. Henryk Czechowski BINFO / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO
Redaktor Danuta Wieluńska z AWI Gazety i solistki części artystycznej w Pałacu Wilanowie. Henryk Czechowski BINFO / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFOTo był wspaniały artystyczny wieczór, który dał dziennikarzom miło spędzić ostatnie chwila na konferencji. A Warsowy catering pokazał, że to jest nowoczesna firma i nic nie ma z przeszłością firmy o tej nazwie.
Na spotkaniu w atmosferze duchów przeszłości tego miejsca jak też regionu, dziennikarzy z różnych miejsc naszego kraju i z mediów polonijnych mieli szanse na przeprowadzenie kuluarowych wywiadów z przedstawicielami resortu, władz Dzielnicy i Zespołu Zamkowego.
Natomiast wspaniała interpretacja wodzireja Pan Marek Traczyka Prezesa Stowarzyszenia Polskich Mediów urozmaicał spotkanie, że nie chciało się odjeżdżać z Wilanowa i Warszawy.
(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.