Facebook Google+ Twitter

Dziennikarstwo śledcze w Łodzi

W Łodzi odbywa się III Ogólnopolska Konferencja Medialno-Naukowa "Dziennikarstwo śledcze. Trendy - zagrożenia - perspektywy"

W ramach konferencji, która trwa od 10 do 11 stycznia, do Łodzi zjechali dziennikarze z całej Polski. Dzielą się doświadczeniami, omawiają problemy jakie napotykają na swej drodze, a także udzielają cennych wskazówek. To bardzo dobry sposób na to, by młodzi adepci pióra i ekranu mogli spotkać się twarzą w twarz z ekspertami w dziedzinie mediów. Nowicjusze mogą zadać nurtujące ich pytania na które uzyskają rzetelną odpowiedź.

Podczas konferencji odbędzie się II Przegląd Telewizyjnych Reportaży Śledczych Ukryta Kamera 2007. Każdy kto odwiedzi gmach WSHE lub kino Charlie z pewnością wyjdzie stąd z bagażem nowych, cennych wskazówek.
W programie konferencji przewidziano wiele interesujących odczytów i warsztatów. Będą również pokazy kinowe. Zobaczymy m.in. reportaże telewizyjne z takich programów, jak: Uwaga (Tvn), czy Interwencja (Polsat). Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z autorami.

Honorowy patronat nad konferencją objął Prezydent Miasta Łodzi Jerzy Kropiwnicki.

Plan konferencji dostępny jest na stronie: http://www.charlie.pl/index.php?i=w407

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.