Facebook Google+ Twitter

Dziennikarz Bartosz Panek zdobył nagrodę Prix Italia - radiowego Oscara

W Turynie ogłoszono wyniki międzynarodowego konkursu dla twórców radiowych i telewizyjnych. Główną nagrodę zdobył Bartosz Panek za dokument "Chcę więcej'.

 / Fot. youtube/print screenBartosz Panek, dziennikarz Polskiego Radia zdobył nagrodę w kategorii Oryginalność i Innowacja za dokument "Chcę więcej", opowiadający o Dominiku Połońskim, muzyku, który po ciężkich zmaganiach z nowotworem mózgu jest dziś jedynym wiolonczelistą, który gra, używając tylko jednej ręki.

Jury zwróciło uwagę na "nadzwyczajny dźwięk i wielką elegancję w ukazywaniu pasji i walki głównego bohatera o muzykę i życie".

Prix Italia to najbardziej prestiżowy konkurs dla twórców radiowych i telewizyjnych, zwana "radiowymi Oscarami". Nagrodę ustanowiono w 1948 roku. Wyniki tegorocznego międzynarodowego konkursu ogłoszono w Turynie - podaje gazeta prawna.pl

Dokument "Chcę więcej" zostanie wyemitowany na antenie telewizyjnej dwójki 29 września o godzinie 21.Zobacz:Nick Cave założył wirtualne muzeum. Każdy może być kuratorem Museum of Important Shit.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.