Facebook Google+ Twitter

Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku. Zagłosuj na mnie!

Dzięki mojej skromnej publikacji "Hiszpańska jesień. Zdjęcia", wezmę udział w siódmej edycji konkursu Dziennikarz Obywatelski 2012 roku, organizowanej przez portal Wiadomości24.pl. Mój materiał startuje w kategorii Styl życia.

Alikante, zamek św. Barbary. Jedno ze zdjęć z publikacji zakwalifikowanej do konkursu. / Fot. Dominik JabsNa portalu W24 publikuję od niedawna. Jednocześnie znalazłem się w grupie szczęśliwców, których materiały do konkursu zakwalifikowała redakcja portalu. Jest to dla mnie szczególne wyróżnienie.

Głosuj wysyłając SMS o treści DOROKU.308
na 7055Zobacz mój materiał startujący w konkursie: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/hiszpanska_jesien_zdjecia_254889.html
Wyniki głosowania aktualizowane na bieżąco zobaczysz na http://doroku.wiadomosci24.pl/stylzycia/.

Można wysłać nieograniczoną liczbę SMS :) Koszt jednego SMSa: 0.615 zł z VAT.

Przypomnę tylko, że głosujący mogą wygrać tablet: "Jeden z uczestników głosowania SMS otrzyma nagrodę w postaci tabletu. Aby mieć szansę na nagrodę, należy uzasadnić swój wybór. Wyboru uczestnika głosowania, który otrzyma tablet dokona komisja, powołana przez organizatora konkursu Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku, w której znajdzie się m.in. przedstawiciel firmy INVERSIO GROUP, Sponsora Głównego konkursu Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku, biorąc pod uwagę najciekawsze, najbardziej oryginalne uzasadnienie oddania głosu".

dj

źródło: doroku.wiadomosci24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.