Facebook Google+ Twitter

Dziennikarze i blogerzy o dziennikarstwie obywatelskim na 5-lecie W24

W tym roku minie 5 lat działalności Wiadomości24. To także 5-lecie istnienia dziennikarstwa obywatelskiego. Przy okazji tej rocznicy dziennikarze i blogerzy oraz medioznawcy zechcieli z nami porozmawiać o roli DO. Poniżej prezentujemy pierwsze wywiady i obiecujemy kolejne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Walenty Fojkis
  • Walenty Fojkis
  • 30.04.2011 04:28

100 lat dla link Jesteście potrzebni. Tak dalej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo podoba mi się ten cykl i z niecierpliwością czekam na następne artykuły ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam! Nawet moj wiek nie nauczyl mnie mądrosci i cierpliwości. Przepraszam Redakcje, ktora mój komentarz musial zaboleć. Wywieralem swego rodzju szantaz, bowiem nie wiem (i chwala Bogu, że nie wiem) ile spraw mają Moderatorzy na głowie. Ranga mojego artytkulu w niczym nie usprawiedliwiala mojej natarczywisci, ale w jakies mierze i i onq byla uzasdniona, bowiem żaden tekst nigdy tyle czasu nie lezakował. Nieuzasadniine absolutnie bylo jednak upublicznienie dyskusji toconej miedzy mna a Moderatorami. Tego żaluję i tego się wstydzę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niektóre faktycznie niestety czekają długo, zwłaszcza takie, które są napisane językiem wymagającym stuprocentowej uwagi i mnóstwa czasu redaktora.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To zaczyna być standardem że materiały leża w moderacji po dwa trzy dni zanim ktoś go raczy przeczytać, no ale wydawcy maja ważniejsze rzeczy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę Adamie, że albo nie czytasz, albo nie rozumiesz naszych wyjaśnień. Cytuję zatem swój wpis i ponownie pytam - czy coś jest niejasne?
''Adamie, wyjaśniliśmy dokładnie skąd opóźnienia w publikacji wspomnianego tekstu (absolutnie nie został on odrzucony). Cytuję naszą odpowiedź na Twoje pytanie w tej sprawie: "(...) Co do wywiadów, to świetnie, że zechciał Pan podjąć ten wątek. Chętnie dołączymy Pańskie materiały do naszego (że tak go nazwę) cyklu wydawniczego; zaznaczę jednak, że garść wywiadów oczekuje już w kolejce, bardzo proszę zatem o jeszcze większą dozę cierpliwości, niż teraz... :-)''.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A rozmowa z DO - amatorem, ktora od przedwczoraj lezy w Ukochanej Redakcji nikogo nie interesuje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak zdecydowane trafne ocena sytuacji dot komentarzy poltynych przekazu medialnego a przedewszystkim recenzji imprez teatralnych ktoe sa w stane zaszczepic pragnienie poznania teatru zarowno przed jak i za kurtyna Krzysztof Laszek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.