Facebook Google+ Twitter

Dziennikarze obywatelscy spotkali się w Katowicach

Trwa spotkanie dziennikarzy obywatelskich w Katowicach. Do jednego z pubów w centrum miasta skrzyknął ich Paweł Kiliański. Na razie stawiło się siedem osób.

W dobrych humorach od lewej: Iza, Paweł, Grzegorz, Adam i Basia / Fot. Karolina KrzymińskaDoszło w końcu do planowanego od dawna śląskiego spotkania dziennikarzy obywatelskich. Dzisiaj, o godz. 17, do jednego z pubów w centrum Katowic przybyli autorzy Wiadomości24.pl. Na razie stawili się: Iza Miszczyk z przyjaciółmi, Adam i Barbara Podgórscy, Grzegorz Franki oraz Paweł Kiliański. W drodze jest Wiesław Tuszyński i Piotr Jeleń.

Inicjatorem tego wydarzenia jest najmłodszy jego uczestnik - Paweł Kiliański. Paweł jest z nami od października 2008 roku. Od tamtej chwili opublikował blisko 100 artykułów i 29 fotoreportaży. Najczęściej relacjonuje wydarzenia sportowe i kulturalne, które odbywają się w jego okolicy, czyli w aglomeracji górnośląskiej. Na co dzień jest uczniem jednego z katowickich liceów ogólnokształcących. Paweł jest też miłośnikiem narciarstwa i podróży.

Na wszystkich, którzy chcą jeszcze dołączyć, uczestnicy spotkania oczekują w pubie "Fiesta" przy ul. 3 Maja 25 w Katowicach. Wieczorem ukaże się relacja autorstwa Pawła Kiliańskiego i współautorów - uczestników imprezy, o ile przed północą zdążą wrócić do swoich domów i komputerów...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Pozdrawiam uczestników i już nic nie obiecuję...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żałuję, że nie byłem. Tęsknię za gwarą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

;))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie :D! Było naprawdę bardzo miło i przesympatycznie :). Już nie mogę się doczekać kolejnego spotkanka ;))).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lidka :)))))))))))))
Masz bliżej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie pytaj się Alu,
tylko jedź.!;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aż miło na Was popatrzeć :)
Pozdrawiam serdecznie (a może dojechać? ;) )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozdrawiam i życzę udanych spotkań.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hey!
Udanego spotkania życzę.!))
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Było fajnie! Paweł podarował każdemu na pamiątkę kęs własnorecznie wyrąbanego ślakiego węgla. Nastepne spotkanie na ogródku u nas w Halembie albo u Grzesia w Załężu. Pewnie będzie nas więcej! Pyrsk!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.