Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9167 miejsce

Dziennikarze obywatelscy Wiadomości24.pl od lipca w telewizji TVS!

W lipcu autorzy serwisu Wiadomości24.pl zasiądą na kanapie w porannym programie telewizji TVS "Cafe Silesia". Przez miesiąc, w każdą środę o godzinie 10, na żywo będzie można posłuchać naszych autorów!

 / Fot. Dawid SerafinTelewizja TVS to najbardziej śląska telewizja w Polsce i najbardziej polska telewizja na Śląsku, która w tym roku Na tej kanapie już w lipcu usiądą dziennikarze obywatelscy / Fot. Dawid Serafinobchodzi swoje 5. urodziny. Jednym z jej sztandarowych audycji jest poranny program Cafe Silesia. To właśnie w nim w lipcu zobaczymy na żywo dziennikarzy obywatelskich, piszących na łamach naszego serwisu. W każdą środę o godzinie 10 przez cały miesiąc nasi autorzy będą opowiadać o swojej przygodzie z dziennikarstwem obywatelskim. Gospodarzem programu będzie Patrycja Tomaszczyk-Kindla.

Studio Cafe Silesia / Fot. Dawid SerafinW najbliższą środę w porannym programie będzie gościł Piotr Drabik. Piotrek z serwisem Wiadomości24.pl jest związany od marca 2009 roku. Opublikował on 705 materiałów, które przeczytało 2 miliony 300 tysięcy osób. Relacjonował między innymi: Euro 2012, pogrzeb pary prezydenckiej czy pisał teksty z Off Plus Camera. Na antenie stacji TVS opowie o swoich początkach z pisaniem, o radości jaką mu to sprawia oraz o tym, czy dziennikarstwo obywatelskiej jest potrzebne.Chcesz wiedzieć, kiedy jest emitowany program z dziennikarzami obywatelskimi w TVS? Sprawdź program tv!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (61):

Sortuj komentarze:

A kto będzie gościem w najbliższą środę :)?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, Arturze film będzie można zobaczyć w necie w przyszłym tygodniu. Jak będzie dostępny to podeślę link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiepściutko, wpisałem imię i nazwisko pana Piotra w okno wyszukiwania na TVS i nic. Zdaje się, że w archiwum też nic znaleźć nie można. Przynajmniej mi się nie udało.
Kicha :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dawidzie, obiecałeś link do youtube

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kurczę - zapomniałem obejrzeć!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i DO zadebiutowali na antenie TVS-u. Super. Mnie bardzo podobały się słowa Piotrka o tym, że choć dziennikarze obywatelscy co prawda nie pracują za pieniądze to jednak pracują dla lokalnej społeczności, a zapłatą często jest zmiana lokalnego społeczeństwa na lepsze. I to jak dla mnie jeden z ważnych elementów dziennikarstwa obywatelskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Władysław Polakowski - oj, to wiele Pan stracił. Mnie nie chcieli wziąć do przedszkola, bo przyszłam z własną elektrownią... ale to osobną historia. ;)))) dopiero do muzycznego się udało.
No cóż, Trochę z tą "mniejszością" Pan wypalił lecz nie nabił ... Musicie nieco wytruć starzejący się wyż demograficzny, by rzeczywiście był mniejszością...;())... też pozdrawiam ;) BRK

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Barbara Romer - Kukulska - :-) Niestety rodzice nie wysłali mnie do przedszkola. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Panie Władysławie Polakowski, dla WaćPana zmieniłam zdjęcie.
Czy tak będzie lepiej.? ;))))) Aha.... ;))) hihihi
gdybym była tak uszczypliwa ;)) jak Waść,;)) to napisałabym, że z dziennikarstwem, to ja się przyjaźnię od czasów gdy Waść do "Psedskola" chodził...ale znów udowodniłabym, że jestem w tej wg. Waści "mniejszości" tym bardziej, że internetem i komputerem też daję sobie radę od 15 lat. Myślę, jak i Waść, że tacy są rzeczywiście starzykami.
Młodzież, to ta która od "psesdkola " a najlepiej jeszcze z pieluchą w spodenkach, już w internecie siedziała. Nieprawdaż ? ;)))
i tym wesołym akcentem pozdrawiam Waść...życząc wiecznego młodego ducha i ciała, a przede wszystkim humoru !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetna inicjatywa, pogratulować pomysłodawcy ;). Za Piotrka 3mam kciuki i będę mu mocno kibicował ;).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.