Facebook Google+ Twitter

Dziennikarze obywatelscy wspierają Euro 2012!

Na wirtualnym stadionie zająłem miejsce 19, w 6 rzędzie, sektor 17f. Tym samym wsparłem polsko-ukraińskie dążenia zmierzające do organizacji Euro 2012. I zostałem pierwszym obywatelskim dziennikarzem akredytowanym na tę imprezę.

A oto nasz sektor / screen z wirtualnystadion.plZawody w Polsce i na Ukrainie nie są jeszcze przesądzone, więc i swoją akredytację przyznałem samozwańczo. Zaklepane miejsce na wirtualnym stadionie było wystarczającym powodem takiego zachowania. Oczywiście jako oddany współpracownik Wiadomości24.pl już przygotowuję się do tej imprezy. Czy można było zacząć od czegoś lepszego niż zajęcie miejsca na pięknym wirtualnym stadionie symbolizującym te, które powstaną u nas w najbliższych pięciu latach?

Strona www.wirtualnystadion.pl jest jedną z form wyrażenia poparcia przez naszych rodaków polsko-ukraińskiej kandydatury o organizację mistrzostw Starego Kontynentu w 2012 roku. Decyzja zapadnie za niecały miesiąc, 18 kwietnia. Naszymi rywalami jest wspólna kandydatura Węgier i Chorwacji oraz indywidualna Włoch. Wyrażenie poparcia na stronie wirtualnego stadionu pozwala na zajęcie na nim miejsca. Każdy użytkownik może wybrać sobie jedną z istniejących postaci-kibiców, którzy mają go symbolizować, wstawić swoje zdjęcie, krótki komentarz, napisać ulubioną drużynę oraz oczywiście wybrać najlepsze wolne jeszcze miejsce na pięknym obiekcie. Wszystkie głosy poparcia naszej kandydatury zostaną przekazane Europejskiej Unii Piłkarskiej.

Aby wyrazić poparcie dla naszej kandydatury należy uzupełnić specjalny formularz, w którym należy podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz nieobowiązkowo PESEL, miasto i ulubiony klub piłkarski.

"Organizacja Euro 2012 to szansa na to, aby polska piłka nożna wyszła z piłkarskiego dna i abyśmy mieli w końcu stadiony na europejskim poziomie" – pisze Andniedz z sektora 9e, rząd 18, miejsc 28. "Jestem za organizacją Euro 2012, ale dlaczego ogródki działkowe w Gdańsku a nie jeden z najlepszych stadionów w Polsce jakim jest stadion Śląski" – pyta inny użytkownik.Nasze miejsce na wirtualnym stadionie

Obecnie swoje poparcie wyraziło 67 488 osób. Ale spokojnie - wolnych miejsc na wirtualnym obiekcie nie brakuje. Wszak jest wirtualny. Nawet Maracana nie może się z nim równać. W sektorze, w którym zająłem miejsce są jeszcze wolne krzesełka. Tak więc zapraszam wszystkich "pismaków" do rezerwowania miejsca w "mojej" okolicy. A wybrałem przedni sektor. Na samej koronie! Widoczność znakomita, atmosfera gorąca. Aż czuć Euro. Tak więc do zobaczenia na trybunach!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Najwyższy czas, żeby w Polsce były nie tylko wirtualne stadiony :) Ale inicjatywa godna uwagi, może coś się zmieni w sposobie patrzenia na kibiców jak zaczną coś wspólnie robić dla polskiej piłki. Póki co chyba negatywny wizerunek wygrywa...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezły pomysł z taką formą promocji. Oby się udało. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.