Facebook Google+ Twitter

Dziennikarze Wiadomości24.pl na co czekacie?

Już w środę 4 lutego o północy upływa termin zgłoszeń do konkursów na Dziennikarza Obywatelskiego 2008 Roku, Blogera 2008 Roku oraz Działacza Obywatelskiego 2008 Roku.

Dziennikarze / Fot. Dawid SobolewskiTomek Kowalski i Lidia Raś, na moją prośbę, analizują dorobek dziennikarski wielu z Was. Korespondują z wieloma dziennikarzami obywatelskimi Wiadomości24.pl i zdziwiła ich nieśmiałość niektórych. Przecież rywalizacja w kategorii Dziennikarz Obywatelski 2008 Roku winna Was jak najbardziej zainteresować. I nie ma znaczenia ani poziom przywilejów, ani rozmiar dotychczasowego dorobku, liczy się temat jaki w swym tekście, czy galerii zdjęciowej podjęliście. To już trzecia edycja naszego konkursu, to naprawdę pracochłonna i potężna już impreza. W poprzednich edycjach zwyciężali dziennikarze obywatelscy aktywni w naszym serwisie, jak i poza nim. Nasz konkurs jest otwarty dla wszystkich dziennikarzy obywatelskich, którzy chcą i informują innych o tym czego są świadkami, czy organizatorami.

Nagrody rzeczowe? Statuetka? Dyplom? To wszystko jest ważne, ale obecność w konkursie to też potwierdzenie waszej działalności, jego sensu i potrzeby. Materiały (można zgłosić od 1 do 3 materiałów Działacze / Fot. Dawid Sobolewskiopublikowanych w sieci w 2008 r.) czytają przecież internauci, dotrą do nich fachowcy z Kapituły Dziennikarskiej, która – jak co roku – przyzna swoją nagrodę. To przecież potwierdzenie sensu działalności większości z Was. Kto zastanawia się, który z materiałów zgłosić – chętnie służymy radą. Sprawdź kto już się zgłosił?Blogerzy / Fot. Dawid Sobolewski

Przypominamy też, że jeśli znacie jakieś ciekawe blogi oraz macie kontakt do blogera (koniecznie trzeba znać jego maila) możecie samodzielnie zgłosić w konkursie. Jakie blogi już są zgłoszone bez trudu sprawdzicie tutaj http://www.wiadomosci24.pl/zgloszone_blogi/
Podobnie działacze obywatelscy z waszego środowiska, miasta, uczelni czy po prostu znani wam ludzi czynu też winni być zgłaszani. Listę dotychczas zaakceptowanych kandydatur działaczy znajdziecie pod tym linkiem.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 03.02.2009 09:38

Kolejny błąd formularza:

Usiłowałem zgłosić do konkursu autora, którego jeden artykuł został już zgłoszony.

Odpowiedz: "Błąd: Ten dziennikarz obywatelski został już zgłoszony"...

Fakt. To błąd... Jednak nie mój a autorów formularza... :)))
Miejmy nadzieje, ze w przyszłym roku zobaczymy w tym miejscu coś, z czego będzie można skorzystać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla chcącego nic trudnego !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też musiałam z wielu kandydatur zrezygnować.
I przypadkowo pominęłam autorów fotogalerii. Skoro ma być oceniana czystość języka itd., to podświadomie bierze się pod uwagę bardziej rozbudowane teksty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.02.2009 23:35

Potraktujmy to całkiem po prostu.

Jestem użytkownikiem w24. Chciałem zgłosić do konkursu artykuł użytkowniczki w24.. Nie moglem tego zrobić, ponieważ nie znam Jej adresu e-mail. :)))

To fakty...

Pozostanę przy faktach i zrezygnuje z komentarzy...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.02.2009 23:19

Paweł pisze: "Poza tym formularz służy nie tylko autorom link bo to jest konkurs (konkursz) dla całej sieci, a nie tylko dla naszych autorów... :)"

Zdaje sobie z tego sprawę. Tym bardziej zadanie podania maila jest śmieszne, chyba, ze ktoś wymaga, bym znal maile wszystkich DO w sieci... :)))

A poczta wewnętrzna? Paweł, jeśli użytkownik chce zgłosić jakiś artykuł do konkursu, pragnie to zrobić w ciągu dwóch minut. Nie ma ani czasu, ani ochoty, by czekać na odpowiedz, która ewentualnie zostanie nadesłana pocztą wewnętrzną. :)))

Czy autor "zgadza się, by go zgłosić"??? Hehe... sprawa dotyczy, jak piszesz: "całej sieci"... Autor, publikując w niej, pozbawia się podstaw prawnych, które pozwoliłby mu na odmowę. Moze poprosić o niezgłaszanie, owszem. Nie ma jednak prawa tego żądać...

Zresztą, wiesz o tym. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam a od czego jest poczta wew.? Warto spytać przez nią nie tylko o e-mail ale i czy autor zgadza się by go zgłosić oraz czy przypadkiem nie wybiera innych materiałów. Poza tym formularz służy nie tylko autorom link bo to jest konkurs (konkursz) dla całej sieci, a nie tylko dla naszych autorów... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.02.2009 22:50

Paweł, na co czekamy? :))) Czekamy na formularz glosowania, który pozwoli nam na swobodne zgłoszenie do konkursu naszych ulubionych artykułów... :))) Próbowałem zgłosić... Odpowiedz systemu: "Błąd: Musisz podać email"... Tak się składa, ze autorka nie podała swojego adresu e-mail w profilu. Nie znam go...

To nie jedyny kardynalny błąd wspomnianego formularza.

Tak, widzę, ze informatycy odpowiedzialni za stronę techniczna naszego serwisu, starają się... :) Co nieco im się udało. Dziwie się jednak, ze PP polega na ludziach, którzy sprawiają wrażenie licealistów, uprawiających informatyczne hobby...

Pawel, wyobraź sobie, ze nie musisz martwic się sprawami, które dotyczą obsługi serwisu... Mniemam, ze czułbyś się świetnie... :)

W24 powinny związać się z partnerem, który zdaje sobie sprawę z potrzeb i przyzwyczajeń użytkowników sieci... Ktory powinien przetestować niektóre funkcje, by znaleźć i wyeliminować niedoskonałości... W24 powinny również wymagać od niego odrobiny inteligencji i zdolności przewidywania - wtedy nie musiałbyś pisać powyższego artykułu...

Reasumując: jak bardzo trzeba być bezmyślnym, by zmuszać chętnych do glosowania, do znajomości adresu e-mail autora artykułu???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja dodałęm swoje propozycje moich tekstów i nie widzę ich. Niestety na innego maila niż mam tutaj. Bo jak wpisywałem maila z wp to mi się pojawiało że dwa różne maile no ale nic mam nadzieje że redakcja dam mi szanse na udział w konkursie na Dziennikarza Obywatelskiego roku 2008.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brak e-maili w profilach autorów jest jednak irytujący, zwłaszcza gdy w zgłoszeniu wypełni się całą resztę :D

W zerówkach łatwiej zdać - tak z marszu, owszem, trzeba się nauczyć, ale po pierwsze po wykładach wiedza jest większa, po drugie niektóre przedterminy są wyznaczone dla konkretnych osób :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gosiu. czyli zdajesz wszystko w sesji w tzw zerówkach. nawet 5 dni przed rozpoczęciem sesji. Ale agregat z Ciebie. no. no.... gratuluję i podziwiam. Mnie się udało zdać tylko 3 egzaminy w przedterminieprzez całe studia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.