Facebook Google+ Twitter

Dziennikarze Wiadomości24.pl zatrzymali pijanego kierowcę

Współautorzy: Piotr Andrzejak

Dziennikarze obywatelscy Wiadomości24.pl swoją postawą być może uratowali komuś życie. Dziś o godz. 14, gdy wracali ze spotkania z Komendantem Powiatowej Policji w Sieradzu, z którym to przeprowadzali wywiad, pijany kierowca zajechał im drogę.

Policja zakuwają w kajdanki pijanego kierowcę / Fot. Zbigniew NastarowiczAutorzy Wiadomości24.pl jechali ul. Armii Krajowej w Sieradzu, kiedy to nagle z bocznej ulicy wyjechał samochód marki audi.

Kiedy zatarasował całą ulicę poprosiliśmy go, aby ten wycofał samochód i pozwolił nam przejechać... Nie posłuchał. Zaczął kierować się prosto na nasz pojazd. Zachowanie kierowcy wydało się nam bardzo podejrzane i po przyjrzeniu się Piotr Andrzejak zauważył, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

Natychmiast zjechaliśmy na parking i zadzwoniliśmy po policję. Mężczyzna przejechał jeszcze 20 metrów, po czym zaparkował na tym samym parkingu. Wówczas Piotr poszedł do niego, wyciągnął z auta i trzymał do momentu przyjazdu funkcjonariuszy policji. Kierowca był bardzo agresywny i wulgarny, czuć było od niego woń alkoholu. Ledwo stał na nogach. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci, mimo oporu, skutecznie obezwładnili pijanego kierowcę i zakuli w kajdanki.

Jak nam powiedział rzecznik KPP w Sieradzu Paweł Chojnowski, zatrzymany kierowca miał 2 promile alkoholu we krwi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

Damian Sfora
  • Damian Sfora
  • 17.12.2010 21:10

Oj...co za obywatelska postawa!a czemu wczoraj nie wezwali policji jak w pracy podczas wykonywania swoich obowiązków Ludwik Dorn był pod wpływem alkoholu?! coś tu chyba nie gra?!Budując swój wizerunek wobec zwykłych ludzi.....NIE TO NIE JEST UCZCIWE!!! A ZA TAKICH WY DZIENNIKARZ CHCECIE BYĆ POSTRZEGANI!TO MACIE DUŻO DO NAPRAWIENIA!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolego Łukaszu proponuje zapoznać się z kodeksem karnym, i będziesz wiedział czy za czyn jaki zrobiłem ( wyciągnąłem na sile pianego kierowce z samochodu który chciał odjechać ) może mi grozić odpowiedzialność karna, niestety nie, ale jeżeli bym pozwolił odjechać temu kierowcy z miejsca wtedy mogę być pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Pozdrawiam Piotr

Komentarz został ukrytyrozwiń

A czy wziął ktoś z szanownej redakcji pod uwagę fakt, że wyciągnie siłą kierowcy z samochodu podchodzi pod sąd. Ten pijany Pan może teraz złożyć doniesienie o napaści i co wtedy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

brawo!to prawdziwie obywatelska postawa jak na dziennikarzy obywatelskich przystało +++

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panowie... szacunek.
Dziękuję i gratuluję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

mam nadzieje że inni obywatele wezmą z was przykład!! gratulcje

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.01.2008 09:49

obywatelska postawa i obywatelski tekst

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielki plus dla was Zbyszku i Piotrku, znam już Piotra i wiem że nie toleruje pianych kierowców, znam jego opowiadania jako szefa sztaby ratownictwa,gdzie opowiadał mi niektóre wypadki jakie zabezpieczał z ratownikami, jeszcze raz wielkie Brawa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.