Facebook Google+ Twitter

Dziennikarze wyproszeni z obrad komisji sejmowej. Wrócili po protestach

Podczas posiedzenia podkomisji nadzwyczajnej jej przewodniczący, Stanisław Żmijan z PO wyprosił dziennikarzy z sali. Jej członkowie mieli zająć się specustawą w sprawie podwykonawców autostrad. Decyzja posła PO została później zmieniona i dziennikarze mogli wrócić na salę.

Żmijan swoją decyzję uzasadnił tym, iż komisja chce pracować merytorycznie, a dziennikarze będą jej w tym przeszkadzać.

Wiceprzewodniczący komisji, Andrzej Adamczyk z PiS zaprotestował przeciwko decyzji i stwierdził, że dziennikarze nigdy nie przeszkadzali w pracach komisji sejmowych: "Niech dziennikarze zostaną w sali, a my - weźmy się do roboty"- powiedział

Kontrowersyjna decyzja posła PO została później zmieniona i dziennikarze mogli wrócić na salę.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (38):

Sortuj komentarze:

Polka
  • Polka
  • 22.06.2012 17:52

Panie Grzegorzu(Grzegorz Wink) właśnie dlaczego Pański pomysł ten z godziny 15:33 jest ignorowany .Pisałam i a rowniez w tym stylu , i nic.Brak odzewu , a tylko ubliżanie , ze jestem anonimem i takie rożne poniżające sformułowania.Nikt rozsądny nie chce aby jego nazwisko krążyło po internecie i na dodatek mu ubliżano, pomawiano.Taka osoba jak ja nie chcę aby pod moim domem zjawiali się antytetyczni anonimy i mi dokuczali.Nie chcę aby mój adres bul dla kazdego znano , to mi gwaran tyje moja pozycja i tak chcę .Nie chce być narażona na szykany i faktycznie anonimowe pogróżki.Po prostu tego nie chce i nie chcę dać takiej możliwości potencjalnym moim wrogom.Serdecznie wszystkich pozdrawiam ale tylko tych zdroworozsądkowych;nie zalogowanych i zalogowanych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Marta Jenner - dlatego ja miałem pomysł pośredni. - Pomysł aby mogli się tu rejestrować pod pseudonimami ludzie nie chcący podawać swojego nazwiska publicznie. Tak jak to się robi w wielu miejscach gdzie można wypowiadać swoją opinię. Wtedy mielibyśmy zero podszywania się pod kogoś i jednocześnie napływ nowych komentatorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"roman koźmiński Dzisiaj 14:54
I jak tu w takim wypadku mówić Robercie ..... o równym dostępie do mediów ,o demokracji, kulturze wypowiedzi . Jak ta cała nachalna machina medialna, która sprzyja rządowi ,jest tak naprawdę nastawiona, nie na merytoryczną dyskusję z opozycją - tylko na totalną walkę z nią .Takie odnoszę wrażenie!"

A cała machina medialna, która nie sprzyja rządowi nie jest nastawiona na dyskusję merytoryczną, tylko na zniszczenie przeciwnika poprzez zarzucanie mu wszelkich najgorszych rzeczy jakie tylko przyjdą komuś do głowy. Czasami zaglądam na "niezależna.pl" czy inne i co tam widzę?
- Tusk to Niemiec! Tusk to Żyd! Sługus Rosji! W imieniu międzynarodowego żydostwa oddaje Polskę Rosjanom i Niemcom za (tu jakaś ilość lat) zaplanowali już rozbiór kraju!! Zgadali się by zamordować prezydenta! Tylko PiS może nas uratować! I inne tego typu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żeby zachować wierność historyczną - najpierw był kułak, którego ostatecznie rozkułaczono, w wyniku czego zrodził się badylarz powiązany ściśle ze spekulantem. Ostatnim ogniwem była baba z cielęciną. Wszystko to zawzięte komuchy, krwiopijce i czysta bolszewia. Niektórzy jeszcze żyją i usiłują dopatrzyć się związku między moherem a angorą (za komuny popularna włóczka z królików angorskich na damskie sweterki).

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polka
  • Polka
  • 22.06.2012 15:13

Pani Marto(Marta Jenner)
Zacytuję ciebie , poniewaz potwierdzasz to co jest przyczyną nie logowania się .
"Co my tu mamy? Anonimowy użytkownik w niewybrednych słowach grozi kobiecie, sugeruje, że mógłby ją kopnąć w twarz. Skoro przeczytał jej profil (wie, skąd pochodzi), to ma świadomość, że pani jest osobą niepełnosprawną. Dostaje zielone łapki. Smutne. "
Właśnie to jest smutne i niebezpieczne.Dlatego proszę nie wyrażać się np. o mnie z lekceważeniem!Nie chce aby moje nazwisko było poniewierane i krążyło po internecie .Jestem Polka i mam prawo pisać . Polka .Niech Pani nie wyciąga za daleko idących swoich wniosków .Brniesz szanowna Pani w zła stronę , pomówień i obrażania .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewelina Nowakowska
  • Ewelina Nowakowska
  • 22.06.2012 15:02

@roman koźmiński , tu jest temat dla ciebie.Nazwisko i imię w języku polskim pisze się z dużej litery!
imperium ojca rydzyka - 1

http://www.youtube.com/watch?v=2DFJBnmhcmI

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto, Panie Robercie,

Z mojego punktu widzenia nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest zalogowany, niezalogowany, ma "wizerunek" w postaci zdjęcia paszportowego, czy " znacznie mniej identyfikujący " :)
Dyskutuję tam i z tymi, gdzie widzę, subiektywnie oczywiście rzecz biorąc, sens.

Wtrąciłem wątek, chcąc raczej skupić się ogólnie na problemie przyczyny/skutki. I w kontekście spadającego ranku w24, który też może mieć skutki.
Być może się mylę, ale obserwując inne miejsca w sieci i kompromisy, na które idą, trudno być optymistą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Marta Jenner- czuję że ma Pani rację i nie odmawiając w żadnym wypadku prawa do komentarzy nikomu sam unikam wdawania się w dyskurs z anonimami. To, że sekuję się rząd i opzycję jest faktem, lecz zajnmy proporcję, ok. 85% rynku medialnego to prorządowe tuby np. TVN24 to top tego. Cała publiczna TVP w rękach PO SLD PSL to fakt!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze, byłam za otwarciem portalu. I nadal uważam, że nie jest dobre kiszenie się we własnym sosie - autor powinien wiedzieć, jaki jest, szumnie mówiąc, społeczny odbiór jego tekstu. Nie każdy niezalogowany użytkownik trolluje, tak jak nie każdy zalogowany pisze kulturalnie i merytorycznie. Niektórzy z tych ostatnich zachowują kulturę w postach pisanych z własnego konta, a dają upust chamstwu, pisząc bez logowania;(
Usuwanie komentarzy nie jest idealnym rozwiązaniem z dwóch względów - po pierwsze, kryteria są dość płynne, po drugie, troll jest jak Hydra i na miejscu jednego usuniętego postu często pojawia się kilka, jeszcze gorszych. Zostaje konsekwentne ignorowanie, ale natura ludzka jest taka, że trudno nam nie reagować na prowokację...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto,

Pójdźmy dalej we wnioskowaniu znacznie bardziej ogólnym.

Niezalogowani uzyskali swego czasu na W24 prawo bytu.
Pomimo tego, że wcześniejsza idea była inna.

Dlaczego ?
Chyba naprawdę nietrudno zgadnąć, że prawdopodobną przyczyną mogła była "klikalność".
Czy to coś dało ?

Nie wiem, ale jak obserwuję rank w24 w ostatnich miesiącach, to widzę"zjazd" z trzeciej do piątej setki:

http://www.alexa.com/search?q=link

Być może przyzwolenie ( nie wprost) na chamstwo jest warunkiem koniecznym przetrwania ? A może nie ?

To luźne dywagacje, przyczyny i skutki mogą mieć źródło gdzie indziej, ale prowadzenie tego portalu kosztuje.

Nie zmienia to faktu, że problem, który można ująć tak: idea/koszty/kompromis/skutek, nie zniknął. Przeciwnie, nabrał na sile, o czym świadczą znikające miejsca w sieci .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.