Facebook Google+ Twitter

Dziesiąta odsłona WKP

Rozpoczynamy kolejną edycję Wielkiej Kampanii Polecania!

Wielka Kampania Polecania / Fot. Dawid SobolewskiWczoraj zakończyliśmy kolejną, dziewiątą już edycję Wielkiej Kampanii Polecania. Książki, którymi nagrodziliśmy laureatów, zostały dzisiaj wysłane. Tym samym nadszedł moment, w którym możemy rozpocząć dziesiątą edycję naszego konkursu.

W nowej odsłonie zmieniamy nieco zasady WKP. W serwisie powstała dziś nowa grupa dyskusyjna, poświęcona wyłącznie Wielkiej Kampanii. Czemu ma ona służyć? To miejsce, w której będziecie mogli głosować na recenzję, która Waszym zdaniem w danej edycji powinna wygrać. Autor najlepszego tekstu zostanie nagrodzony.

Czas nadsyłania recenzji książek, które chcecie polecić w dziesiątej edycji WKP, mija 15 listopada. Poproszę Was wówczas o aktywność w ramach wspomnianej grupy - do piątku 20 listopada będziecie głosować na najlepszą według Was recenzję.

Czy nowa formuła nagradzania się sprawdzi? Mamy nadzieję, że pozwoli uniknąć wielu nieporozumień. W naszej akcji nie chodzi wszak o to, by się kłócić, ale o dobrą zabawę i przyjemność płynącą z wzajemnego polecania sobie ciekawych książek.

Od chwili ukazania się tego tekstu czekam na Wasze recenzje. Pamiętajcie proszę o tagu WKP, który należy zamieścić w materiale. Zatem - "do przeczytania"!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.